• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od V_Bis

V

V_Bis

Guest
Dobar dan želim svim korisnicima ovog foruma!

Evo samo u par riječi da se predstavim ostalim korisnicima ovog foruma: Zovem se Vjekoslav, živim u Daruvaru, a rodom sam iz Sirača gdje se nalaze i strojevi i zemlja koju obrađujem (cca 28 ha).
Oženjen sam i imam tri kćeri u dobi od 7 mj. 3 i 4 godine.
Od kultura trenutno sadim kukuruz, soju, ječam i pšenicu ovisno o sitaciji na tržištu.

Eto toliko za sada, više detalja slijedi kroz diskusije i razgovore o pojedinim temama.

Lijepi pozdrav,
Vjekoslav Bis
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dobro nam došao. Malo nam reci šta imaš od mehanizacije ili još bolje koju slikicu nabaci.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobrodošao! :)
daj nam koju sliku traktora,da vidim dal sam te kad sreo na cesti ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.............:partyman: :partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav Vjekoslave i dobro nam došal!, čitamo - pišemo se, aj Bog! ...

., p.s., pa TI si blaženi med ženami!!!., ALI ni tebi lako., Sretno TI! ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh