• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od zagorec

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
Lijepi pozdrav svima,novi sam ovdje pa je red da se i predstavim.
Ime mi je Saša i kao što vidite zagorec sam,točnije iz Novog Marofa,kraj Varaždina.28 mi je godina,oženjen, i imam malog fakina od uskoro 3 god.
Nisam baš neki poljoprivrednik,ali sam nedavno kupio rusa,točnije ltz t40,za svoje potrebe za šumu.
Do sad sam koristio imt 539 od tate,pa je sad došlo vrijeme da se "osamostalim" i kud bi nego rusa.
Pošto nemam pojma o njima,već sam tražio pomoć od kolega savorisa i hrvoja999,kojim još jedanput zahvaljujem,a ujedno se preporučam i Vama ostalima.
Evo,tolko o meni za sada,pa do pisanja.
Pozdrav.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,i svaka čast na prestavljanju,,,i daj koju sliku od rusa........:partyman::partyman:

Pozdravi malog fakina...:partyman:
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
hvala

Hvala na dobrodoslici.
Bit ce i neka slika,trenutno rasturam prednji kraj,kupiš pa moraš prvo slagat.
Bagerista,baš si iz Pule ili ... ,imam malu kučicu u Dugoj uvali pa pitam?
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala na dobrodoslici.
Bit ce i neka slika,trenutno rasturam prednji kraj,kupiš pa moraš prvo slagat.
Bagerista,baš si iz Pule ili ... ,imam malu kučicu u Dugoj uvali pa pitam?

Ja sam na cesti prema loborici,,tj.na petlji s ljeve strane iza zida drvenog,,kad ideš prema loborici,,iz pule.........
Ako prolaziš bit če mi drago da staneš..
kad skreneš za kod mene,,,ideš paralelno s autoputem,,,,,,ili ako ideš iz rijeke za pulu,,,onda me vidiš na silasku..

Prije sam vozio za dučan u pavičini,,,ali sad manje,,,a duga uvala mi je jako poznata..
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
zagorec...ma blizu smo jako...ma kod mene vruče ko u plaklu užas a kod tebe?
 
H

Hrvach

Guest
Dobro došao na forum! Jel ideš kaj na stazu na trke kad si iz marofa?
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Pozdrav i službeno!Neka vide da nas ima tu iz Zagorja.Ak buš koji dan trebal pomoć oko rastavljanja rusa,ja se nudim uz naknadu uz koju pivicu,nikaj posebno.I ovak sam doma,nemam ovaj čas kaj delati,a moja volja za ruskim makinama je poznata.
Bagerista,ja sam šljakal v Raklju v kamenolomu ako ti je poznato možda,blizu Duge Uvale.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dobrodošel ..
PS , jel to onaj kaj je najavil rat slavijinim svornjacima?
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
bok

Ja sam na cesti prema loborici,,tj.na petlji s ljeve strane iza zida drvenog,,kad ideš prema loborici,,iz pule.........
Ako prolaziš bit če mi drago da staneš..
kad skreneš za kod mene,,,ideš paralelno s autoputem,,,,,,ili ako ideš iz rijeke za pulu,,,onda me vidiš na silasku..

Prije sam vozio za dučan u pavičini,,,ali sad manje,,,a duga uvala mi je jako poznata..

Znam di si otprilike,ja ustvari i imam u Pavičinima,na godišnjem sam u 8 mj. pa se možda i vidimo.
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
bok

Jeffy-ustvari iz Donjeg Makojišča, poznaš ovaj kraj?
Đelac-vruče,čak i zmije bježe u hlad.
Hrvach-Sutra su neke utrke auta i motora u sklopu dana grada pa bum isel pogledat.
Hrvoje999-Ma brat mi cele dane radi pa kasnim,valjda bum 22.onda je praznik pa bu doma,pivica je uvijek u frižideru,dapače.
zbalija,puknuti-hvala vam na dobrodošlici.P.S.ko je taj?
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!, čitamo se ...

., fala TI na lipom, iskrenom, orginalnom, poštenom , ... predstavljanju.-
., p.s., sretno TI sa uredjenjem Ruske makine.-
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dobro došel i lepo pozdravljeni. Sredil buš ti Rusa, opće ne sumnjam.
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
Hvala na dobrodošlici iwanho.
E kad bi i ja bil takav optimist...sad bude dosta praznika pa se nadam da bum to sve završil.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Jeffy-ustvari iz Donjeg Makojišča, poznaš ovaj kraj?
Đelac-vruče,čak i zmije bježe u hlad.
Hrvach-Sutra su neke utrke auta i motora u sklopu dana grada pa bum isel pogledat.
Hrvoje999-Ma brat mi cele dane radi pa kasnim,valjda bum 22.onda je praznik pa bu doma,pivica je uvijek u frižideru,dapače.
zbalija,puknuti-hvala vam na dobrodošlici.P.S.ko je taj?

Pa poprilično poznajem, stari mi rodom iz Visokog.
 
Na vrh