• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Zeljka!

Z

zeljko

Guest
Poštovani poljoforumaši,
da se kratko predstavim....
Priključio sam se forumu jer me poljoprivreda i proizvodnja hrane jako zanima i vjerujem u te djelatosti.
Nikada se osobno nisam bavio poljoprivredom iako sam odrastao u poljoprivrednom kraju.
dakle, ove me teme zaita zanimaju i nadam se da cu dsta toga naučiti možda slijedom toga nekada i postati poljopivredni proizvođač ,,,,

Pozdrav svima!

Željko:)
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
pozdrav,,,duboko se nadam da ces postat proizvodjac,,Bog ti pomogo,,:D,,takve se trazi,,koji vjeruju u boljitak poljoprivrede,,zivili:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša......................:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
lijep pozdrav i dobrodošao!
sretno sa poljoprivredom! :partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!., sretno TI sa budućom proizvodnjom.-
 

Najnoviji postovi

Na vrh