• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Zetora!!!

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta
Z

zetor4718

Guest
Evo da se i ja konačno predstavim,zovem se Valentino živim u Daruvaru imam 18.g.,po zanimanju sam vozač motornog vozila,nisam poljoprivrednik niti šumar ali se time ponekad bavim ništa profesionalno.što se tiće vozila imam traktor Zetor 6945,VW Jetta,Audi a4.od priključaka imam vitlo Krpan 4t,hidraulični cjepač i trn,plug IMT 10",i uz to imam prikolicu za drva,dvije motorke Husqvarnu 350 i Stihl ms440.slike ću stavit kasnije kad sve detaljno poslikam.u budućnosti se ovdje u HR neželim baviti ničim već gledam otići negdje u inozemstvo gdje se lakše dobije posao a i bolje se zaradi.ako vas još nešto zanima pitajte...
da ne zaboravim,nadimak Zetor4718 sam uzeo jer mi je to bio traktor kad sam se prijavljivao na forum.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
I znači uspeli su te tak razjebati radi Audi-a da si išel ovo sve kopčati i čak prikolicu drv tovariti :scratch
Kolko oš za ovoga crvenka kad kupiš 6-ticu?
 
Z

zetor4718

Guest
I znači uspeli su te tak razjebati radi Audi-a da si išel ovo sve kopčati i čak prikolicu drv tovariti :scratch
Kolko oš za ovoga crvenka kad kupiš 6-ticu?

prijatelju mene nisu razjebali,očekivali su nešto drugo a ispalo je kako JE.crvenko zasad ne odlazi nikud bar još godinu dvije a i nisu baš na cijeni,servisiran je od glave do pete i stavljene su nove ljetne i zimske gume tako da malo dok se potroši sve uloženo bude išao na prodaju,jedino ako hoćeš jettu jer njoj su ovo zadnji dani kod mene doduše služi dobro ali joj je suđen voćnjak ili otpad.
 
M

Miško 007

Guest
Inače taj crvenko je kvalitetniji nego ovi noviji audiji 10 puta bar...
Što se tiče limarije i mehanike nema što .
Takav auto se isplati kupiti...
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću!., aj neka si i TI ovdeka napisal ku besedu o sebi!!!

., svaka čast na lipom predstavljanju i dobrim slikicami., lipo TE za čitat.-
., strojevi su odlični, ko i autići, pogotovo crljenac!; AUDI A4!, lip je, pravi pice-lovac!.-

., moram i ovo napisat, kada već nis stignal tamo pod temom o AUDIJU!., izmedju svi mazdi, hundaja, honda, suzukija, ..., JA uvik dajem rešpekt i prednost!; mrcedusu, bemveju, fauveu, audiju!!! ..., moj izbor, moje životno iskustvo!, jer sam vozil svakakovi autov i prešal sam punooo kilometri po lipom!, a najviše po ružnom vremenu, snigu, buri, kiši, mećavi, ledu, velikoj vrućini, ..., MLADIĆU!, sretno TI sa odabirom! ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
Z

zetor4718

Guest
Po cijeni vočnjaka ili otpada?

možda i na poklon?vjerojatno je budem mjenjao za neki priključak...

Inače taj crvenko je kvalitetniji nego ovi noviji audiji 10 puta bar...
Što se tiče limarije i mehanike nema što .
Takav auto se isplati kupiti...

Miško za taj auto nisam požalio niti jednog eura što sam dao za njega.motor može bez problema prijeći koliko ima sada,a limarija je kao nova jer je garažiran odprvog dana.

., lip TI pozdrav mladiću!., aj neka si i TI ovdeka napisal ku besedu o sebi!!!

., svaka čast na lipom predstavljanju i dobrim slikicami., lipo TE za čitat.-
., strojevi su odlični, ko i autići, pogotovo crljenac!; AUDI A4!, lip je, pravi pice-lovac!.-

., moram i ovo napisat, kada već nis stignal tamo pod temom o AUDIJU!., izmedju svi mazdi, hundaja, honda, suzukija, ..., JA uvik dajem rešpekt i prednost!; mrcedusu, bemveju, fauveu, audiju!!! ..., moj izbor, moje životno iskustvo!, jer sam vozil svakakovi autov i prešal sam punooo kilometri po lipom!, a najviše po ružnom vremenu, snigu, buri, kiši, mećavi, ledu, velikoj vrućini, ..., MLADIĆU!, sretno TI sa odabirom! ...

., aj Bog!, čitamo se ...

ej Grofe,hvala ti na komplimentima za strojeve!ja također dajem prednost isprobanim markama kod mene vw i audi su se pokazali zadovoljavajućima pa sam se odlučio iči na donekle sigurno.Dečki što vi vozite?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
M

Miško 007

Guest
Inače mislim ja da ga imam uh ne bi ga prodo odličan auto odličan...
Ide udoban dosta a limarija je vrhunska pocinčana...
Tako da nema loše riječi za to jedan do kvalitetnijih auta mislim da mu ovi noviji nisu do koljena...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
možda i na poklon?vjerojatno je budem mjenjao za neki priključak...
Meni ju onda moreš jedino pokloniti.
Jedino da ti dam neki priključak hidraulike ili vodovoda ili kaj ja znam čega.
 
Z

zetor4718

Guest
Eto,kod mene je došlo do izmjene "igrača":VW Jetta i Stihl ms 440 otputovali,a u zamjenu su stigli Audi A4 i Husqvarna 365.









 
M

Miško 007

Guest
Dobar ti je audi neka te dugo služi strojčina je to koji motor ima..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
lijep auto. kakva oprema. to je pumpe dize motor, ako se ne varam, takav motor imam ja u passatu.
getriba je 6 brzina????
 
Z

zetor4718

Guest
lijep auto. kakva oprema. to je pumpe dize motor, ako se ne varam, takav motor imam ja u passatu.
getriba je 6 brzina????

full oprema(klima,podizači,esp,parkirni senzori itd...),motor je pumpa dizna i mislim da su isti motori kao na tvom passatu samo su druge oznake na poklopcu,ima 6 brzina.
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
možda je mislio na audi-a,pa mu izražava dobrodošlicu:D
-lijep autić,jedino šteta ms440
 
Z

zetor4718

Guest
možda je mislio na audi-a,pa mu izražava dobrodošlicu:D
-lijep autić,jedino šteta ms440

meni nije žao ms440,nemogu se puno požaliti na nju no pojela mi je živaca i živaca dok husqvarna 350 radi kao sat i evo nakon više od tri godine prvi put sam morao zamjeniti filter goriva i membranu cca.130kn što je za mene više nego prihvatljivo pa se nadam da će tako biti i sa 365.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ajde nek te nove pile dugo i bez kvarova služe. :D
inače sam fan audija od nekad. a i vozim jednog, uz passata. slični auti ali neusporedivi. audi je audi ipak:supz:
 
Na vrh