• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svi forumašima

S

skokan

Guest
Da se ponovno predstavim ja sam Skokan, dolazim iz okolice Slavonskog Broda, zaposlen sam ali živim na selu i bavim se poljoprivredom (većinom za svoje potrebe).Od strojeva imam IMT 539, jednoredni berač sip 40,te ostalo što je potrebno jednom manjem gospodarstvu. Ispričavam se što sam upao malo nestručno na forum, ali to ću ispraviti (dok se budem bolje snalazio na ovom forumu). Trenutno me zanima stanje sa beračem a vidim da tu ima dosta poučnih stvari.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
To te ja pitam već napreduješ... a da pozdrav dobro došao vidi ovo ....


Uploaded with ImageShack.us
ovo ti je moja pila, oko ovog pitaj kaj god te volja 8)8)
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobrodošao,,u naše društvo,,nadam se da češ se snač i nač ono šta ti najviše treba,,,,ali moram te upozorit da je ovo zarazno,,,kao droga,jednom uđeš i više nemožeš bez foruma........:weedman:,,,šala naravno......................

Ugodno druženje.
 
B

Bobo

Guest
Dobro dosao!

Sto god te zanima oko tornada 40, pitaj, pa cemo vidjeti gdje je zapelo. reduktore i prijenosnike jos nisam rastavljao, ali zato SVE OSTALO jesam... Imam i katalog djelova za doticni, pa ako zapne, vici ;)

Inace, okolica Broda je ravna, ali opet 539 i tornado 40, da mu nece biti previse? Tj, mislim na vlazne uvjete rada, kad berac propada u zemlju... za 539 je tornado 35, a moze i 40, ali 2. spora puna kapa. za 3. sporu moraju kukuruzi biti stvarno rijetki da ga 539 moze "nositi". A ako je vrijeme vlaznije, ne znam kako ta kombinacija ide. I ovdje su pokusavali ali su odustajali zbog brda, pa je posao preuzimao veci, jaci traktor i tad se bere bez brige.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Dobro dosao!

Sto god te zanima oko tornada 40, pitaj, pa cemo vidjeti gdje je zapelo. reduktore i prijenosnike jos nisam rastavljao, ali zato SVE OSTALO jesam... Imam i katalog djelova za doticni, pa ako zapne, vici ;)

Inace, okolica Broda je ravna, ali opet 539 i tornado 40, da mu nece biti previse? Tj, mislim na vlazne uvjete rada, kad berac propada u zemlju... za 539 je tornado 35, a moze i 40, ali 2. spora puna kapa. za 3. sporu moraju kukuruzi biti stvarno rijetki da ga 539 moze "nositi". A ako je vrijeme vlaznije, ne znam kako ta kombinacija ide. I ovdje su pokusavali ali su odustajali zbog brda, pa je posao preuzimao veci, jaci traktor i tad se bere bez brige.

evo bobo kako ide, skoro pa nikako... ;)
a ovo je 533
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=A4bLeuJ4glg[/YT]
ti je dva dana prije branja kiša padala, i onda kad se bralo je rosila, malo je brijeg, kao što kažeš, 2.spora i pun gas i ide nekako, samo koliko će taj traktor sezona izdržati?:scratch:scratch
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
dobrodoošao na forum,odakle si od SB i daj nabaci koju fotku?
 
S

skokan

Guest
Hvala na dobrodošlici....

dobrodoošao na forum,odakle si od SB i daj nabaci koju fotku?

Josipe ja sam iz Korduševaca, malo selo kod Ljeskovih voda, odnosno na obroncima Dilj gore,sa fotkama ću pokušati ako ih uspijem ubaciti, mislim da je Bobo spomenuo da je 539 slab za 40-tku, mislim da griješi, ja sa njim berem već par godina i nisam nigdje zapeo premda je brdovit teren.
Evo moje kombinacije.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

molim te da pročitaš malo upute za stavljanje slika i videa na forum, sada nisi dobro stavio, ja sam ti pomogao..
evo link- http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=20239
ubuduće će slike biti brisane ako nisu dobro postavljene..
ako nešto nije jasno, obrati se na pp
Mrki88
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Jako ljep stroj kolega,,sve u crvenom,,i mogu reč sa slika,,da stroj izgleda fanatstično..............:prayer::prayer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh