• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima!Da se predstavim!

Niđo

Novi član
Tu od
17 Ožu 2012
Poruka
9
Pozdrav

Zovem se Nikola, imam 16 godina živim na selu nedaleko od Koprivnice uglavnom živimo od poljoprivrede moj tata radi u pivovari, a ja idem u 2. razred za mehanicara. Nismo neki veliki poljoprivrednici imamo nešto krava, a baka se bavi prodajom sireva. Forum pratim vec neko vrjeme i zakon je pa sam se odlucio registrirati. Uglavnom to je sve ,ako vas što zanima samo pitajte. :D
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću Nikola u najbolji godina!, dobro nam došal! ...

., svaka TI čast i fala za super predstavljanje!., kada budeš u prilici nakelji - nabaci ku slikicu svoje poljoprivrede i strojčića.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
S

staffmen

Guest
bok! dobro dosao.
Ajd super da ima mladih koje zanima poljoprivreda ili opcenito nesto drugo a ne samo sjednje na kaucu i debljanje.

Nabaci kakve slike od svog gospodarstva.... :supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
lipi pozdrav i dobro došao!
to su momci, 16 godina i ima radnu naviku!

:partyman:
 

Niđo

Novi član
Tu od
17 Ožu 2012
Poruka
9
jucer sam oral a sad idem zatvoriti... ;D

img054km.jpg
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
lipi pozdrav i dobro došao!
to su momci, 16 godina i ima radnu naviku!

:partyman:

pa to i je prava stvar, ja sam počeo orati sa 12 godina, a stari u traktor nije sjeo već 2 godine, jedino kad se ide po glavnoj cesti jer nemam vozačke, ali će i ona doći za pol godine
 

Niđo

Novi član
Tu od
17 Ožu 2012
Poruka
9
pa to i je prava stvar, ja sam počeo orati sa 12 godina, a stari u traktor nije sjeo već 2 godine, jedino kad se ide po glavnoj cesti jer nemam vozačke, ali će i ona doći za pol godine

ja sam na traktoru od 8 god... voacka druge god dolazi... 15.05... mie rođ
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
tak sam i sam negdje sa 10 godina počeo vozit kod ujka Deutz D40...
ali svaka čast mladima koji sve rade!

kad se može polagat za moped, sa 14 ili 16 godina?
 

Najnoviji postovi

Na vrh