• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima od mićo

M

mićo

Guest
Pozdrav svima.Zovem se Mijo i učenik sam 8. raz.11.os.škole Zovik.Dolazim iz Brčkog točnije selo Boderište.Poljoprivredom se bavimo duže vrijeme i obrađujemo oko 200 ha zemlje sa voćnjacima. mašine koje posjedujemo su:
Traktori:
Massey ferguson 2725 2x
Zetor 6340 2x
Zetor 6421 2x
IMT 539 2x 577,577+kašika
Kombajni:
Đuro Đaković 33,70
Zmaj 132 2x
Mašine:
VN rotodrljača 3m ,teški gruber
OLT sijačica 6 redi i špartač 6 redi
špartač IMT 4 reda
prskalica morava vučena 2x
dvobrazd plug IMT 4x
Plug 4 brazde
tanjirače SREDNJE V 2X
rotodrljača maschio 3m
stjetvospremač IMT 6m
rolo presa fiatagri
presa ( mala) lerda
berač za kukuruz DF I ZMAJ
silokombajn sip i prikolica za staljnjak sip
teleskopski viličar
štapler
prikolice zmaj 8t 2x,prikolica jednoosovinka 5t i dvije jednoosovinke po 2t
kosačica IMT
sakupljač sijena i 35 komada tovnih junadi i 120 kom. tovnih svinja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
M

mićo

Guest
eto to je od mene još bih vas zamolio za male upute oko stavljanja slika na forum i tako unaprijed hvala
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
pozdrav,imaš mašinerije više nego u mome selu....
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
pozdrav i dobrodošao!
traktora ko u priči...
Kako to da imate 4 traktora duplo:scratch
jel nebi bilo praktičnije da imate manji broj traktora,ali da su različitiji?
 
M

mićo

Guest
Hvala na dobrodošlici slike će biti u toku tjedna tek sam se dns prijavio pa tako da će ih biti kao u priči jer polako već počinju poslovi.Slike znam postavljati, a moram zahvaliti članu Žuti na savjetima, a ovo što imama po četiri traktora duplo to je prvo djed kupio IMT 539 i 577 to je prije rata, a poslije je tata kipo opet 539 i 577 pa zetore i mf.Obiteljska loza traktora.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
pozdrav i dobrodošao!
traktora ko u priči...
Kako to da imate 4 traktora duplo:scratch
jel nebi bilo praktičnije da imate manji broj traktora,ali da su različitiji?

A mene zanima kako to da ne kupe neki veći (da ne kažem veliki) traktor, ovako imaju 4 komada od 70tak ks
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav,,,,i dobrodoša...,,,,rolo preša,,,jesi je kupija,,,imam ja fiat agri prešu(odličan stroj)..:partyman::partyman:
 
M

mićo

Guest
Da,da presa je kupita još prošle godine i zadovoljni smo s njom jer je tera bez problema zetor od 70 ks
 
B

BAGERISTA

Guest
Neka te služi kako treba,,,i nema greške,,,,reci mi ova dva kotača su da lakše skuplja krmu,,,ili radi zelenije mase,,,neznam kako radiš s njom,,,i dali je to 120x120,,,,ili 120x100
 
Na vrh