• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima

J

Jadranko

Guest
Evo ja sam takodjer novi ovdje.Forum je cool i ima jako korisnih stvari.Inace sam iz Slavonije okolica Zupanje.Ja pokusavam sa vocarstvom da se bavim.Imam oko 120 posadjenih vocki,jabuka,sljiva,kruska itd...pa ako ima netko nekakvih korisnih informacija dobro bi mi dosli.inace sam sve financiram i neznam sta i kako mogu sa drzavom u vezi toga...imam mali Iseki traktor inace pravi vocarski stroj od 15 konja .. :D Eto pozdrav svima za pocetak
 
R

Ratarko

Guest
Pozdrav i tebi , dobro došao ...

Uslikaj svoj traktor pa pošalji sliku u sekciju "naši traktori" da vidim kako izgleda to malo čudo tehnike . Koliko je star i da li se kvari učestalo i slično ?
 
J

Jadranko

Guest
cao
ma sad sam bio tamo pa neznam da ga ubacim jer sam novi ovdje a i nisam bas puno bio na forumima tak da nemam iskustva.
A iseki je stvarno cudo od masine.
2 cilindra vodeno hladjenje prednja ,zadnja vuca 6 naprijed 2 nazad normalni kardan kao i u velikih traktora..
ma stvarno cool stvar a ima samo 700 radni sati.to japanci koriste samo da frezaju u poljima rize.uopce nije izradjen...
 
R

Ratarko

Guest
Toga sam se i bojao da je odličan :wink: , uvijek netko drugi ima odličan traktor a moj je čisto prosječan , šalim se :lol:

Onda je i onaj traktor Kubota isto tako dobar ...
 
D

deutzman

Guest
evo pozdrav svima dobrim ljudima ovog foruma,ime mi je goran i uglavnom se bavim kombajniranjem,imam DF 3610 i s njime derem kolko mogu...dolazim iz sredanaca koja je u blizini velike metropole bickog sela...
 
D

deutzman

Guest
imam ferdca i TD 45...oko 20 hektara zemlje na koju ide uglavnom zito i soja
 
R

Ratarko

Guest
Evo da te i ja pozdravim deutzman :D
Da , da ... Sredanci su blizu centra svijeta i gravitacije - Bickog Sela :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pozdrav svima!i ja sam od danas član ovog društva vrijednih ljudi...inače sam iz nove kapele i dobar prijatelj sa deutzmanom...inače se bavim uzgojem ovaca(50-ak grla)...imam 2 imt-a 539...
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
pozdrav svima!i ja sam od danas član ovog društva vrijednih ljudi...inače sam iz nove kapele i dobar prijatelj sa deutzmanom...inače se bavim uzgojem ovaca(50-ak grla)...imam 2 imt-a 539...

Evo onda i službene dobrodošlice sa moje strane , WELCOME :D
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Dečki dobrodošli u naš veseli svijet :lol: .Baš dobro što nas je sve više,ma ovo je odličan forum :D .
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Abrkili kako ide biznis sa ovcama?.Moj susjed u penziji hoče proširiti svoje stado pa mu ja pomažem graditi nastambu za njih.Ima jednu strašno pitomu,luda ovca,stalno ide za ljudima,nemoguča je :lol: .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma ide dobro,pogotovo ako imaš sada janjadi do 30 kg,jel sad je sezona potražnje...ako imaš kvalitetno stado i dobar randman mesa,imat češ i stalne kupce...jedino je problem sa ovcama koje su za klanje,teško ih je nekome prodati.neki to rade tako da uvaljuju pod janjetinu,ali tako samo gube kupce.ja sam svake godine sve janjce koje sam ostavio za prodaju i prodao...i nijednom nisam vozio na pijacu(sajam).što te još zanima? :)
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Å to znači ono randman mesa?.Jel to koliko čistog mesa ima po živoj vagi ili......?.Baš super što ti ide dobro i što si zadovoljan.Ja to volim čuti a ne kukanje :lol: .Koliko mjeseci toviš janje do 30 kg?.Jel im daješ dosta šrota i smjese?.Ja nemam pojma o tome a baš su interesantne te bijele lude životinjice:)
 
M

Mister x

Guest
Tomislav kaže:
Å to znači ono randman mesa?.Jel to koliko čistog mesa ima po živoj vagi ili......?.Baš super što ti ide dobro i što si zadovoljan.Ja to volim čuti a ne kukanje :lol: .Koliko mjeseci toviš janje do 30 kg?.Jel im daješ dosta šrota i smjese?.Ja nemam pojma o tome a baš su interesantne te bijele lude životinjice:)

Mislim da ono uvaljivanje stare ovce pod janje je medvjeđa usluga.....loš glas se brzo proširi......Nije im to pametan potez....

Jesi ti iz Nove Kapele?.Ja sam maloprije došao iz tvog kraja.Išao sam u onaj kamenolom blizu Nove Kapele po vapnenački kamen jednom tip dovesti.

fali u na tip



Ovo je monolog :oops:
 
Na vrh