• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima

A

a1s2m3i4r5

Guest
Zovem se Asmir, imam 30 god. živim u BiH, okolina Tuzle. Radim u zdravstvu, a bavim se i poljoprivredom od kad znam za sebe, nekad više nekad manje. Trenutno imamo 5 krava i par junadi, obrađujemo oko 4 hektara. O mašina imam imt- 558 i ostale osnovne priključke. Sliku ću ubaciti čim se naučim postaviti je. Toliko od mene
 
A

AGRIPLUS65

Guest
dobro dosal
ajde za slike se valjda nadlezni budeju malo smilovali :lol:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Pozdrav i dobro došao na poljoprivredni forum!

Što se tiče slika sve sam ti napisao u PP (privatnoj poruci) pa pročitaj,
ako ne bude išlo javi se povratnom porukom pa čem pokušati na neki drugi način;)
 
L

lukoil

Guest
a1s2m3i4r5 kaže:
Zovem se Asmir, imam 30 god. živim u BiH, okolina Tuzle. Radim u zdravstvu, a bavim se i poljoprivredom od kad znam za sebe, nekad više nekad manje. Trenutno imamo 5 krava i par junadi, obrađujemo oko 4 hektara. O mašina imam imt- 558 i ostale osnovne priključke. Sliku ću ubaciti čim se naučim postaviti je. Toliko od mene
dobro došao generacijo!
 
A

a1s2m3i4r5

Guest
dobro, čini mi se da neće biti problema oko ubacivanja slike, sutra neću stić kasno dolazim a skinuo sam akumulatore u utorak sigurno
 
A

a1s2m3i4r5

Guest
uglavnom imt 558 će bit na forumu, taman kad bi ga ugurao u monitor,hahah, čitamo se
 
A

a1s2m3i4r5

Guest
Pa dobro..., možda nije neki ljepotan, al još u njemu snage ima :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh