• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav svima

  • Temu pokrenuo mario--apn-sl
  • Datum prvog posta
M

mario--apn-sl

Guest
pozdrav , ime mi je Mario , imam 16 godina , za sada se "bavim" školom (koliko toliko) , smjer mi je tehničar za vozila i vozna sredstva , tata je imao nešto malo polja , i brao je uslužno sa beračem (sip eko 3500) , to sve prodao i ostao je IMT 542 91g. i neki priključci.. polako uređujem IMT-a , preko zime mi je u planu kompletno farbanje, nešto sam već i ofarbao, imam tomos atx50c kompletno uređen, i volio bi ako bude prilike kad završim školu nastaviti sa poljoprivredom..
iako mama nije baš za to :roll:
ali uglavnom.. mlad sam , ima vremena vidjet ćemo šta će biti hehe..
neke slike stavljam samo da se uploadaju.


EDIT : evo slike traktora i berača



 
Posljednje uređivanje od moderatora:
M

mario--apn-sl

Guest
.

evo nisu sve slike stale u jedan post.

evo još jedna od traktora kakav je bio :


i evo moje pile


 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,,,........

Vidim i kod tebe velika volja za uređivanjem svakakvih strojeva.........:eek:atx,,,,ko iz dučana......
 
M

mario--apn-sl

Guest
inače zaboravio sam reći.. iz vukovara sam.
i evo nekih slika od home made korpe, ofarbana je lošije, ali ću i to ove zime popraviti :mrgreen::cool:





a evo i slike ferge , kojeg je uredio jedan kolega.

 
B

BAGERISTA

Guest
reci tom kolegi,,,da mu skidam kapu za posao koji je napravio oko fergusona,,,,,,svaka mu dala,,,za desetku,........:supz::prayer::prayer:
 
M

mario--apn-sl

Guest
reci cu mu.

u takvom ce stanju biti 542 na proljece :supz:

ps : BAGERISTA , čini mi se da je fergo završio u puli , kod tebe u kraju , posao mu je vući avione po nekoj pisti. bar je tako trebalo bit . 8)
 
B

BAGERISTA

Guest
reci cu mu.

u takvom ce stanju biti 542 na proljece :supz:

ps : BAGERISTA , čini mi se da je fergo završio u puli , kod tebe u kraju , posao mu je vući avione po nekoj pisti. bar je tako trebalo bit . 8)

E onda ču sigurno,,,vidit dali je na arodromu,,,jer nema ni kilometar od mene,,,evo kad se spuštaju idu ravno preko kuče,,,,a i tamo sam kosijo jedne godine.........8)

Ako stignem,,,otič ču jedan dan da malo bacim oko........

Očeš radit 542,,,sam ili če ti ga kolega radit.........sve komplet..


Ali makina od atx,,,,,svako toliko je pogledam,,,,nema se šta reč makina upicanjena do jaja,,,,,,evo jedan dan ču ti poslikat 90-tku,,,da vidiš,,kako je prijatelj ipolirao blokove....:supz::supz::supz:
 
M

mario--apn-sl

Guest
542 ću sam raditi.. u srijedu stiže boja, ali sam ja u zagrebu u srijedu. tako da ću u utorak porastavljat i pokušat pripremit za farbanje koliko mogu, a u subotu ću farbat koliko stignem.

hehe
drago mi je da ti se atx sviđa... :D

čekam slike od e90 :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo ja tražim za dijecu apn-a,,,ovdje ih je sve manje,,,malo bi ga uredija,,,ko šta sam im napravija i automatika,,,,,pa sad tražim ko ima,,,i kakvo je stanje,,,jer skuter im nedam,,,da se voze,,,da mi kresne ima štete koliko očeš,,,,....neznam ako si vidio slike od matika,,,ako ne ti pošaljem.
 
M

mario--apn-sl

Guest
mislim da nisam vidjeo slika automatika. :roll:
ako nije problem pošalji :supz:

ako bude trebalo šta od dijelova za apn-a javi.. nabavit ćemo.
a i nazvat ću sutra jednog prijatelja u rijeku da vidim ima li tamo u blizini kakav apn sa papirima , pa ću javit ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
mislim da nisam vidjeo slika automatika. :roll:
ako nije problem pošalji :supz:

ako bude trebalo šta od dijelova za apn-a javi.. nabavit ćemo.
a i nazvat ću sutra jednog prijatelja u rijeku da vidim ima li tamo u blizini kakav apn sa papirima , pa ću javit ;)

može hvala ti......:supz:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
M

mario--apn-sl

Guest
fino sređen automatik :supz:

a35 cilindar na a3 blokovima , krace brzine nego na a35 cini mi se ..
:D

sutra stavim slike automatika od jednog prijatelja koji smo sastavili 8)

idem spavat..
ujutro u 5 ustajanje, pa u školu , poslije škole u oranje , ako nebude kiše..
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Bok , dobro došao i lako se snašao...... sam nastavi s uređivanjem.....
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,samo da ga kupi onaj koji če ga gledat ko i ti,,,,ali čisto sumnjam,,,mada bi volija da griešim...:scratch:scratch

A s kupnjom jačeg dolazi i veča opasnost,,,pa stoga pamet u glavu..
 
G

GROF

Guest
., sretno ti!., dobro nam došal!!!

., svaka čast mladiću!., moj osobni rešpekt - poštovanje!, pogotovo kada znamo da si ti još tako mlad, ideš u školu, pedantan, uredan, odogovoran, ...!., bravo!!!, sve pet!!!
., pozdrav celome Vukovaru!., aj Bog!., čitamo se ...
 
M

mario--apn-sl

Guest
prijatelju bagerista , hvala na pažnji zbog opasnosti i toga..
opet kažem, pazim dosta kad vozim.. ipak to nije 4 točka nego 2.. iako i sa 4 treba pazit jako puno.
valjda će kupiti neko ko će gledati kao ja.. a možda ga ni ne prodam ako ne nađem kupca.

grof : hvala na dobrodošlici, i hvala na pozdravima ;)
bok , čitamo se 8)


evo koja slika oranja sa 542 , i imt555 od tetka , i ursus c360 od ujaka..





pozdrav svima ;)
 
M

mario--apn-sl

Guest
pozdrav svima , evo malo radova ovih dana, spremam traktor za farbanje, krov je već sređen ..
trebao bi bit gotov do kraja sljedećeg tijedna. Zato što je za sad garaža zauzeta a kiša je počela padat sve češće pa sam stao sa poslom..
kad se u subotu garaža oslobodi eto njega u garaži na "klocnama"





kad 542 bude gotov stiže 555 sa slika iznad na reparaciju malu :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh