• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima

  • Temu pokrenuo Street_Fighter
  • Datum prvog posta
S

Street_Fighter

Guest
Pozdrav svima pisem vam iz Tuzle kupio sam traktor za svoje potrebe a to je IMT 539 nemam nesto zemlje da obradujem snjim vise sam ga uzeo da zaradim sta snjim i za svoje potrebe mada sam httjeo nesto vece kao NPR IMT 560 dobijam ga za svog pa ako moze tko da mi malo rekne o tome traktoru IMT 560 88 godiste je evo link gdje sam postavljao temu.

http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=24148
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Dobro došao:gitarist: :partyman:
Kažeš da dobijaš tog 560 za svog 539 bez doplate samo : "ključ za ključ". Nešto tu nije u redu s tim 560, nije mi se dalo otvarati slike u onoj temi reci mi jel to ona stara "kockasta" linija tog 560 :scratch ako jest, onda bježi od toga.
 
S

Street_Fighter

Guest
Dobro došao:gitarist: :partyman:
Kažeš da dobijaš tog 560 za svog 539 bez doplate samo : "ključ za ključ". Nešto tu nije u redu s tim 560, nije mi se dalo otvarati slike u onoj temi reci mi jel to ona stara "kockasta" linija tog 560 :scratch ako jest, onda bježi od toga.
Da daje mi kljuc za kljuc ali mislim da je taj traktor derao sumu radio jer vidio sam u dvoristu 2 prikolice sumske male a kabina je ona veca mislim da je to novija tipa kabine imas slike bas sam postavio pa ako hoces pogledaj mada i meni je sumnjiv malo
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro došao!
raspitaj okolo kod susjeda, kaj se radilo sa tim traktorom...
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Pozdrav svima pisem vam iz Tuzle kupio sam traktor za svoje potrebe a to je IMT 539 nemam nesto zemlje da obradujem snjim vise sam ga uzeo da zaradim sta snjim i za svoje potrebe mada sam httjeo nesto vece kao NPR IMT 560 dobijam ga za svog pa ako moze tko da mi malo rekne o tome traktoru IMT 560 88 godiste je evo link gdje sam postavljao temu.

http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=24148

U mom kraju prodas 560 i moras da doplatis da bi kupio 539.Cijena mu je veca od zlata.Nije taj ni lud sto ti nudi kljuc za kljuc.
 
S

Street_Fighter

Guest
Malo sam razmisljao i odustao sam od zamjene jer i samim time uvjerio sam se da je 539 mnogo bolja od 560 ai ova 560 kada sam isao s majstorom da je pogleda malo uocio je kako je pucao blk kako je varen stoga sam i odustao od zamjene.Hvala svima
 

Najnoviji postovi

Na vrh