• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima

N

neo17

Guest
Pozdrav svima dolazim iz Josipdola posjedujem Zetora 3545.Trenutno se ne bavim ni jednim oblikom poljuprivrede (jedino okućnica vrt što ne računam).Traktor je davno kupljen zbog velike kosidbe i spremanja sijena od 10-12000 bala u kocki (Welger 45) ali otac i majka su obolili u međuvremenu otac i preminuo,tako da se sve to ukinulo.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Dobro nam došao !! :gitarist: :partyman: :partyman:
Kažeš ne baviš se poljoprivredom, vjerovatno radiš negdje... Planiraš li se možda u skorijoj budućnosti opet početi baviti poljoprivredom?
 
N

neo17

Guest
Dobro nam došao !! :gitarist: :partyman: :partyman:
Kažeš ne baviš se poljoprivredom, vjerovatno radiš negdje... Planiraš li se možda u skorijoj budućnosti opet početi baviti poljoprivredom?
Ponajprije zahvaljujem svima na dobrodošlici.Trenutno nemam u planu,nezaposlen sam.Ove god završio školu pa sam sad u potrazi za poslom...Prije smo držali ovce...Ovce prodali jer su pokojni otac i mama obolili i tako sve završilo...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Imaš li sad išta od stoke?
Nadam se da ćeš uskoro naći neki posao! A ako ipak odlučiš da se ponovo baviš poljoprivredom, slobodno pitaj ako šta zapne, tu smo da pomognemo :)
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
pozdrav i dobrodošao,žao mi je što si izgubio oca tako mlad ali u životu ne možemo neke stvari birati .
 
N

neo17

Guest
pozdrav i dobrodošao,žao mi je što si izgubio oca tako mlad ali u životu ne možemo neke stvari birati .
A šta je tu je život ide dalje :/
 
Na vrh