• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima :)

M

Malena

Guest
Lijep pozdrav svima od Malene..
Dolazim iz Vukovara.. Na forum sam naletjela slučajno u potrazi za odredjenim informacijama općenito o stočarstvu kao i o posebnoj grani stočarstva.. ovčarstvu koje me interesira...
Uspjela sam vidjeti dosta korisnih savjeta.. iskustava.. pa se nadam ugodnom daljem druženju sa Vama..
Razmišljam se baviti ovčarstvom... s toga se nadam Vašoj maleckoj pomoći i iskustvima.. kako što najbolje početi..

Hvala puno unaprijed svima.. :):):):)
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
Dobro dosla:), kako to da si se odlucila za ovcarstvo u ravnoj slavoniji?? :) :p
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša............:icon_pidu::icon_pidu:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
pozdrav kolegice i dobro nam došla:icon_super:
ja se malo bavim i tim...imam 20 komada slovenske pasmine i za sad je dobro a prijatelj mi ima oko 200 al naravno kao u svemu problem je zemlja ako nema dovoljno ispaše onda to nije to,,,,,,,,,,pozzzzzzzz
 

Najnoviji postovi

Na vrh