• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav

1

1640

Guest
bratić zaletio sa tim zetorom u neko zaledeno blato i tam je osto... prikopcimo traktore i oni na lkak je bilo hladno grebu i led se napravio ispod i tak da smo ga jedva izvukli a u prkolci ima 6 tona kuruza ... :)
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
bratić zaletio sa tim zetorom u neko zaledeno blato i tam je osto... prikopcimo traktore i oni na lkak je bilo hladno grebu i led se napravio ispod i tak da smo ga jedva izvukli a u prkolci ima 6 tona kuruza ... :)

To se zove igre bez granica. Bitan je završetak.:lol:
 
1

1640

Guest
eo ljudi mi neplanirano smo prodali john deere-a pa sad trazimo traktor oko 60 konja da je pogodan za međurednu obradu ...... pa ak ima ko kake prijedloge bez obzira na marku i cijenu do 7000€....
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
eo ljudi mi neplanirano smo prodali john deere-a pa sad trazimo traktor oko 60 konja da je pogodan za međurednu obradu ...... pa ak ima ko kake prijedloge bez obzira na marku i cijenu do 7000€....

Bez obzira na cjenu samo da nije skup.
 
1

1640

Guest
pise bez obzira na marku i cijenu do 7000? sorry trebo sam dat zarez a ne i ? el si sad sretan?
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Pozdrav i dobro došao,,,,,,,:drinkers:
Za kupnju (potražnju) imaš mjesto tj "temu" potražnja.
Za prodaju (ponudu) tema ponuda i tako dalje, evo malo pomoći da te ostali lakše pronađu, tvoju ponudu ili potražnju.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
pise bez obzira na marku i cijenu do 7000? sorry trebo sam dat zarez a ne i ? el si sad sretan?

Bez ljutnje prijatelju malo šale nikad nije na odmet ja sam ti uvjek sretan kao leptir evo imaš moju ispriku.
 
1

1640

Guest
hvala lesi al rodendan mi je u 2mj xD

nista kolega :D krivo sam shvatio sorry ti
 

Lesi

Novi član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
16
Onda moja greška. Dolje na forumu pod današnji rođendani sam pročitao da ti je ročkas ali nema veze onda unaprijed čestitam.
 
1

1640

Guest
mala prinova ili bolje receno zamjena za john deere-a zetor 6211....
1985. godina orašje kabina 1391 radni sat.....
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
mala prinova ili bolje receno zamjena za john deere-a zetor 6211....
1985. godina orašje kabina 1391 radni sat.....

Kako si zadovoljan sa ovim europard traktorom
 

Najnoviji postovi

Na vrh