• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav

croarmy

Novi član
Tu od
1 Velj 2011
Poruka
3
Novi sam na forumu, zovem se Marko, dolazim iz Karlovca, imam 23 godine i bavim se stočarstvom! Imam malu farmu, 8 grla, planiram proširenje u idućim godinama!
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao a kakva grla imaš, što imaš od strojeva
 

croarmy

Novi član
Tu od
1 Velj 2011
Poruka
3
Dobrodošao!!!

Što imaš od strojeva? :)

IMT 549, balirka walger 52, gaspardo kosa, prikolica za gnoj, samoutovarna prikolica za sijeno, utovarivać, i druge sitne prikljućke, planiram kupnju boljeg traktora i rolo balirke, al zbog trenutne financiske situacije u državi to će morati pričekati!
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
reci mi jesi zadovoljan sa plačanjem tj. dali su redoviti
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
zadovoljan sam, plaćanje je u redu, nekad kasni, al ništa strašno!

to je bitno
a ako se smije znati kako se kreću cijene mljeka, ja inaće imam koze pa me zanima da vidim razliku u cijenam
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Pozdrav!!!Dobrodošao :partyman:
Puno sreće u radu i naravno očekujem slike strojeva :D
 
G

GROF

Guest
., lipi TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., svaka čast na tvojoj hrabrosti u mladosti!, da se nebojiš dela., SRETNO TI!...

., aj Bog!., čitamo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh