• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav.

GAGY

Novi član
Tu od
14 Velj 2014
Poruka
4
Pozdrav forumaši.
Zovu me Gagi i živim u predgrađu grada Gline.
Bavim se uzgojem povrća za vlastite potrebe u svom malom vrtu,imam kokice nesilice i pjevca,a odskora i dva kunića njemačkog šarca mužjaka i ženku.Tovim i piliće,a ubrzo bi mi trebale doći i dvije svinje crne slavonske isto tako mužjak i ženka.
U izgradnji sam njihovog novog kompleksa za smještaj.
Bavim se izradom i izgradnjom svega i svačega općenito od drveta od duboreza do krova.
Nadam se da ću upoznati zanimljive ljude na forumu i da ću doći do korisnih informacija.
Sve što vas zanima u vezi mene slobodno pitajte.
S poštovanjem
GAGY
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao GAGY.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh