• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdravo i od mene

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
pozdrav i od mene nije da mi je poljoprivreda prva stvar to radi isključivo za svoje potrbe ali zato mi je šumarstvo no.1 imam timberjacka i LKT i većinom radim ogrjevno drvo za prodaju i još jednom svima:supz::supz:
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
pozdrav i dobro došao di si ti u lici konkretno možda te poznam

perušić u osobnoj a šuma u životu,ali po cjeloj hrvatskoj od like žumberka slavonije di hočeš rušenje i izvlačenje što ogrjevnog i industrijskog drveta
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću - Liko - ŠUMARE i dobro nam došal!, čitamo se ...
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
., lip TI pozdrav mladiću - Liko - ŠUMARE i dobro nam došal!, čitamo se ...

zahvaljujem na pozdravima a koliko znam ti spadaš pod Brinje a tamo imam bratića pa živili svi a i moji LIČANI:supz:
 
G

GROF

Guest
., lipo TE za čitat! ...

zahvaljujem na pozdravima a koliko znam ti spadaš pod Brinje a tamo imam bratića pa živili svi a i moji LIČANI:supz:

., točno DA spadam pod općinu Brinje!

., pozdrav tebi i tvojima, tvojoj obitelji u našem Brinju!.- :mrgreen: ...
 
Na vrh