• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozz iz Vukovara

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Pozz zovem se Darko dolazim iz Vukovara po struci sam mehanicar poljop.strojeva od traktora imam malog yanmara.:D:D
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozz zovem se Darko dolazim iz Vukovara po struci sam mehanicar poljop.strojeva od traktora imam malog yanmara.:D:D

Pozdrav tebi , i herojskom gradu , VUKOVARU
Izuzetno mi je drago da nas ima sve više :heart: ( mislim vlasnika Yanmara )
Koliko konja Yanmar , koji model , kakvih priključaka imaš , šta radiš sa traktorom :?:
Naravno slika obavezna :D

Pozdrav još jednom , i dobrodošao na forum :partyman:
 
G

GROF

Guest
., svakako, svakako dobro nam došal na najbolji poljoprivredni forum!!!

., čekamo tvoje pozitivne komentare i slikice strojčuge!!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
lijepi pozdrav i dobrodošao na forum...
67mfb4.gif
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Pozdrav tebi , i herojskom gradu , VUKOVARU
Izuzetno mi je drago da nas ima sve više :heart: ( mislim vlasnika Yanmara )
Koliko konja Yanmar , koji model , kakvih priključaka imaš , šta radiš sa traktorom :?:
Naravno slika obavezna :D

Pozdrav još jednom , i dobrodošao na forum :partyman:

Traktor ima 14 konja ym1401 a od priključaka imam plug,frezu,drljaču i prikolicu.Sa traktorom radim sve manje vise,zanci oranje,drljanje,frezanje i sve ostalo i mogu vam rec da mi vrijedi vise nego svi ovi traktori sto sam imao hheheheheh. Evo i koja slika za početak
http://img682.imageshack.us/g/1000821.jpg/
Moram slikat kako ore i to da se vidi heheheh
 
Posljednje uređivanje:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Traktor ima 14 konja ym1401 a od priključaka imam plug,frezu,drljaču i prikolicu.Sa traktorom radim sve manje vise,zanci oranje,drljanje,frezanje i sve ostalo i mogu vam rec da mi vrijedi vise nego svi ovi traktori sto sam imao hheheheheh. Evo i koja slika za početak
http://img682.imageshack.us/g/1000821.jpg/
Moram slikat kako ore i to da se vidi heheheh


E..... pa ja nemogu vidjeti ni jednu sliku . :scratch
Neznam kako ostali . :scratch
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
i kod mene ista stvar...:scratch
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav dare
evo ja sam si zemao za pravo da stavim tvoi sliki, jedva sam ih otvorio:scratch, pa nek ih svi vide.
Nadam se da nema ljutenje...




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Mada je nezahvalno govoriti u tuđe ime , ali stavo je slike da se vide , nije uspjelo i ti si sad to riješio , mislim da nebi trebalo biti ljutnje .
Nego kako to da su ti noževi od freze vani , :scratch dali si ih skinio ili šta već:?: Traktor je super , e da je još prednja vuča čuda bi radio :D
Ajd molim te uslikaj drljače , ja sebi planiram nabaviti . Mislio sam probati sa starim konjskim :scratch neznam kako bi to išlo
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dobro nam došel dragi pajdaŠ. :partyman:
Uvijek sam smatral da su u Slavoniji velika prostranstva i da se radi samo s velikim strojevima, a sad me svako malo netko razuvjeri.
Izgleda da u Slavoniji ravnoj ima više Yanmara nego u brdovitom Zagorju. :eek:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro nam došel dragi pajdaŠ. :partyman:
Uvijek sam smatral da su u Slavoniji velika prostranstva i da se radi samo s velikim strojevima, a sad me svako malo netko razuvjeri.
Izgleda da u Slavoniji ravnoj ima više Yanmara nego u brdovitom Zagorju. :eek:


Eeee ,...kolega , to što se tiče ravne slavonije hmmmm ,...... pa nebih se baš složio . Ima i kod nas bregov , kako bi vi u zagorju rekli .
Prvom prilikom kada budem išao u vinograd , snimit ću par minuta vožnje pa da vidiš kako bregi u slavoniji izgledaju :D
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Mada je nezahvalno govoriti u tuđe ime , ali stavo je slike da se vide , nije uspjelo i ti si sad to riješio , mislim da nebi trebalo biti ljutnje .
Nego kako to da su ti noževi od freze vani , :scratch dali si ih skinio ili šta već:?: Traktor je super , e da je još prednja vuča čuda bi radio :D
Ajd molim te uslikaj drljače , ja sebi planiram nabaviti . Mislio sam probati sa starim konjskim :scratch neznam kako bi to išlo


Ma nema ljutnje dečki nije problem,a sto se tice noževa od freze zasto su vani.Riknula mi je bila freza znaci pojeli se lančanici i lanac.E da se malo promoviram ako kome treba riješit lancanike znaci nove za frezu ili neki radni stroj nek se obrati slobodno i lance isto.Sto se tice drljače bit ce slike a ja sam napravio od fergusonove drljace samo nema krila i prekrojena je vuča.Traktor se igra sa njom i nije mu uopče teska za nosit i za radit sa njom.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Dobro došao "grade na istoku lijepe naše"........:gitarist::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh