• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz od ivanz

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
pozdrav članovima foruma!

već neko duže vrijeme čitam forum, na kojem sam našao dosta potrebnih informacija, pa sam se odlučio i registrirati.....

zovem se Ivan, iz okolice Osijeka, 26g......to je valjda za sada dovoljno, ako vas nešto zanima, možete slobodno pitati.....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
...budi nam pozdravljen i dobrodošao....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro došao!!
živjeli!!
:partyman:

ovo ti je umalo obavezna ikona :partyman:

:rolfer:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
još zaboravio napisati, od strojeva posjedujem manju količinu:

imt 533, s kabinom
plug olt 1 brazda
plug olt 2 brazde
sijačica olt 2 reda
drljača 3 krila
tanjurača 20 diskova
prikolica 2 osovine
kultivator olt 2 reda

honda f620
freza
plug za vađenje krumpira
zagrtač
prikolica


u planu su još neki strojevi, jer bi probao sa krumpirom i malo većom količinom graha, nego što je to bilo do sada.....

hvala za dobrodošlicu!
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
grah velis?!?! :D

e admini, zakaj nema nikakve fora ikone za zderacinu, ovak samo pijanci ispadamo....

:lol:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
evo sadilica za krumpir, poluautomatska, 2 reda, RAU, sa proparačima i zagrtačima...... (nele stvari su još rastevljene)











 
B

BAGERISTA

Guest
Sadilica,,,,jesi je kupija sad,,,ili je imaš več duže vrime..:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
grah velis?!?! :D

e admini, zakaj nema nikakve fora ikone za zderacinu, ovak samo pijanci ispadamo....

:lol:

Istina,,,,,sram nas bilo........:rolfer::rolfer::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lipi TI pozdrav mladiću iz ravne, slavne, zlatne Slavonije!., dobro nam došal!!!

., ma sve nas interesira i sve piši, samo piši, kelji slikice., a mi budemo bacali i sipali razno - razne komentare., ono, ko iz rukava.-

., aj Bog!., čitamo se ...
 
Posljednje uređivanje:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Sadilica,,,,jesi je kupija sad,,,ili je imaš več duže vrime..:scratch


hvala na dobrodošlici.....


kupljena prije 2 tjedna.....ove godine ću prvi puta saditi krumpir s tako nečim, držite mi palčeve da bude dobro.......prije smo samo s motikom,ili sa hondom F620, razgrtačem napravim kanal, poslaže se krumpir i onda ga zagrnem.....al jako mala količina......sada planiram staviti oko 0,5 hektara......i to nije nešto,al već bi bilo malo teže s motikom ili kultivatorom.......



imam i vadilicu, njemačku, hassia, jednoredna......također kupljena ove godine.....evo par sličica:








sada ću još trebati jači traktor, barem 60tak KS......al do vađenja se nadam da ću i to rješiti......
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
opaaaa, savoris će se sav raznježnit kad tu tvoju makinu vidi...
samo, nadam se da ga neš koristit, jer tamo gdje to železje pođe, ni kupina ne raste :lol:

šalim se :D

sretno ti sa novim kućnim ljubimcem, nek te vjerno služi i nek pije manje nafte nego bager i ja gemišta :D
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
njega sam i pitao za savjete oko kupnje.......dosta mi je pomogao :partyman:

jer koliko pratim forum, on je ovdje najjači za ruse, ima ih svih vrsta......:drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh