• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz od ivanz

B

BAGERISTA

Guest
Sretno s traktorom,,,,nek te služi,,,,,kako treba,i nema greške.........

Vidin ja bacija se ti u poljprivredu,,bez šale.....:shock::shock:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
radim to već 12 godina, ali bez promjene, sve uvijek isto......a sada ću probati s krumpirom, i pošto je ova godina teška za oranje, za 533, napravi on posao, nema greške, al je malo sporo......dobar je za 5,6 jutara, za vrtove orati uslužno......al planiram uzeti još zemlje, pa neželim ga opterečivati, jer nije za njega, a i sporo je.......danas orao sa rusom 2x14, ide ko od šale......
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
radim to već 12 godina, ali bez promjene, sve uvijek isto......a sada ću probati s krumpirom, i pošto je ova godina teška za oranje, za 533, napravi on posao, nema greške, al je malo sporo......dobar je za 5,6 jutara, za vrtove orati uslužno......al planiram uzeti još zemlje, pa neželim ga opterečivati, jer nije za njega, a i sporo je.......danas orao sa rusom 2x14, ide ko od šale......

mali je za male poslove, veliki za velike, prema potrebi...
tko ima malo zemlje za obrađivat, kako ja volim reč, hobi seljak... 533-539 je idealan... za sve ozbiljnije treba pravi stroj...
vrijeme je novac....
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ma da, sada nakon oranja s velikim, velika je to razlika......inače i 533 nije loš u oranju, samo je sporo.....
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Pozdrav kolega, malo kasnim, al za dobre želje nikad nije kasno,,,,
Dobro došao na forum i čestitam na kupnji rusa :partyman::drinkers:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Citiraj:
Prvotno napisano od josix Vidi poruku
grah velis?!?!

e admini, zakaj nema nikakve fora ikone za zderacinu, ovak samo pijanci ispadamo....

Istina,,,,,sram nas bilo........

__________________


mislite na ovako nešto:







kolega dobrodošao na forum

 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
opaaaa, savoris će se sav raznježnit kad tu tvoju makinu vidi...
samo, nadam se da ga neš koristit, jer tamo gdje to železje pođe, ni kupina ne raste :lol:

šalim se :D

sretno ti sa novim kućnim ljubimcem, nek te vjerno služi i nek pije manje nafte nego bager i ja gemišta :D

jel' me neko tražio :mrgreen:

evo meni još jednog rusofila :gitarist:

njega sam i pitao za savjete oko kupnje.......dosta mi je pomogao

jer koliko pratim forum, on je ovdje najjači za ruse, ima ih svih vrsta......
a evo meni i slavonskih specijaliteta kako vidim , ima li gdje onih strašnih kobasica :prayer:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
jel' me neko tražio :mrgreen:

evo meni još jednog rusofila :gitarist:


a evo meni i slavonskih specijaliteta kako vidim , ima li gdje onih strašnih kobasica :prayer:


ima, ima :weedman:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
sada me zanima, koja bi bila dobra tanjurača za njega, razmišljam o nekoj od 28 ili 32 diska......

u ponudi mi se našla jedna od 28 diskova, OLT......za 150-200€ al bi ju trebalo malo dotjerati (nisam ju vidio,al trebalo bi izmjeniti ležajeve i 2 ili 3 diska)......jel se to isplati????
 
V

VOJVODJANIN

Guest
sada me zanima, koja bi bila dobra tanjurača za njega, razmišljam o nekoj od 28 ili 32 diska......

u ponudi mi se našla jedna od 28 diskova, OLT......za 150-200€ al bi ju trebalo malo dotjerati (nisam ju vidio,al trebalo bi izmjeniti ležajeve i 2 ili 3 diska)......jel se to isplati????

To nije loša cena, ja sam pregledao oglase tanjirača 20 listova teško da se može naći ispod 400e, bar ovde kod mene.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
tanjuraču od 20 diskova imam, OLT, još je dobra......al za 82ku je ona mala, mislim da nebi pokrila razmak točkova, to je vukao 533......
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
ja asm probao 24 tanjira , toliko mu je teško vući da sam jednom izašao na vrh njive i vidio da sam je zaboravio spustiti :rolfer: znači traktor je ne osjeća pa nisam mogao primijetiti po zvuku motora :finga:

sve ispod 28 je sramota zakačiti , 32 bi ja rekao iako sam protivnik tanjirače
 

Najnoviji postovi

Na vrh