• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz od tinde

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Bok ljudi ja sam prije bio na ovom forumu i nešt se za..balo i nisam mogo uč.Inače radim kod strica na farmi ima svega 14 krava nešt svinja,30 hektara zemlje.Traktori s kojim radimo su Renault 155.54,Zetor 5245 i Imt 533.Imamo svu potrebnu mehanizaciju za to
 
Posljednje uređivanje:

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Lijep pozdrav i dobro nam došao !!
Nadajmo se da više neće biti nikakvih zaje*ancija sa logovanjem ;)
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Bok ljudi ja sam prije bio na ovom forumu i nešt se za..balo i nisam mogo uč.Radim 35 jutara zemlje i imam 14 krava.I strojeve Renault 155.54,Zetor 5245,Imt 533 i svu podrebnu mehanizaciju za to.Nadam se da čmo se družit

Dobo došao onda natrag ponovo. Renaul a nemoj mi soli na ranu to je stroj.
kako si zadovoljan sa renaultom?
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Bok ljudi ja sam prije bio na ovom forumu i nešt se za..balo i nisam mogo uč.Radim 35 jutara zemlje i imam 14 krava.I strojeve Renault 155.54,Zetor 5245,Imt 533 i svu podrebnu mehanizaciju za to.Nadam se da čmo se družit
pa naravno , sretno se vratio , dobrodošao ponovno
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..............:icon_pidu::icon_pidu:

Traktora koliko očeš,,,,ovaj renault je ljep,....
Jeli jony nov,..:8):
 

Najnoviji postovi

Na vrh