• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozz svima!

H

Hrky

Guest
Pozdrav svima!
Zovem se Hrvoje i iz Zagreba sam, 40g, otac 10-godišnje kćerkice. Ne mogu za sebe baš reći da sam neki veliki poljoprivrednik, ali trudim se kolko mogu pobjeć iz grada u vinograd kod Bjelovara (G. Plavnice) i tamo provest što više vremena. U zadnje vrijeme nažalost sve rijeđe (ahh, te financije...:mad:), al bit će bolje!:D
Pošto je sam vinograd dosta star, namjeravam ga u dotično vrijeme zamijeniti voćkama, al i to će još malo pričekati.

E sad kad smo riješili upoznavanje, imam jedno pitanjce! Naime, posjedujem motokultivator (frezu) RUGGERINI RD 81, kojem sam negdje zametnuo papire, tako da o njemu ne znam gotovo ništa osim da odlično obavlja svoj posao, a pošto mi već duže vremena stoji u garaži, razmišljam o njegovoj prodaji, pa bih molio da mi se javi netko tko zna neke podatke o njemu, i koliko otpr. vrijedi danas takav stroj.

Lijepi pozdrav svima!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.......................:partyman: :partyman:
 
Na vrh