• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozzzz

  • Temu pokrenuo izetfazlinovic
  • Datum prvog posta
I

izetfazlinovic

Guest
pozz forumasi,zovem se dalibor, imam 25 god, dolazim iz Pregrade(krapinsko zagorska zupanija). bavim se poljoprivredom za vlastite potrebe. imam oko 3-5ha zemlje nesto svoje nesto od susjeda obradujem.ali bi jos toliko obradivao za lovu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
I

izetfazlinovic

Guest
pomoc

pozz,evo novi sam na forumu i nije mi bas sve jasno,no pokusavam se snaci pa cu vam postavit nekoliko potanja.

1.kako sklopoti prijateljsva sa vama forumasima
2.zanimam se za novi traktor, zanima me koji je najbolji i najpovoljniji za kupnju
3.neki uvjeti: da nije velikih gabarita
posto zivim u zagorju trebam stabilni traktor za brda
do 80ks
bavil bi se sa oranjem,mulčanjem,frezanjem
do 25-30.000e
to bi radio za novce i skoro svaki dan kad je sezona
tak da i to uzmete u obzir

4.meni se najvise svidaju sdf traktori mada neznam nis puno o njima,nekako su mi najljepsi nisu ni veliki ni mali a imaju jacinu,stabilnost samo nisam siguran da mogu to sve sa njima raditi.
5.pa me zanima vase misljenje koji bi traktor bil za te moje poslove prikladan s obzirom na iskustvo vase...
hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
pozz forumasi,zovem se dalibor, imam 25 god, dolazim iz Pregrade(krapinsko zagorska zupanija). bavim se poljoprivredom za vlastite potrebe. imam oko 1.5:2ha zemlje nesto svoje nesto od susjeda obradujem.

Dobro nsm došao :partyman:
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Pozdrav i dobrodošao, što se tiče tvojih pitanja znam odgovor samo na 1. svakom od nas koji smo te pozdravili pošalji barem 100 kn što je solidan početak prijateljstva
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Pozdrav i dobro nam došao :partyman:
Što se tiče prijateljstva "klikni" na ime člana sa kojim želiš biti prijatelj i na njegovoj "Korisničkoj ploči" odaberi opciju "Budi mi prijatelj" i kad te on potvrdi to bi bilo to.
A što se tiče tvojih pitanja vezanih za traktor, odi na ovu temu i tamo pitaj sve što te zanima ;)
 

djendrag

Novi član
Tu od
25 Lip 2012
Poruka
27
Pozdrav od djendrag, postovane kolege pratim ovaj forum vec duze vrijeme i mogu reci samo rijeci hvale za sve Vas, forum je bogat informacijama iz svih oblasti, razmjenjena su razna iskustva, dati dobri savjeti...i sve je to razlog da Vam se pridruzim, i pokusam da doprinesem da forum bude jos bogatiji za poneko iskustvo...

Inace zivim i radim na porodicnoj farmi u Kozarskoj Dubici, bavimo se proizvodnjom mlijeka, na farmi se nalazi oko 30 grla...
Posjedujem osnovne masine, Zetora 6340, Europarda 454, 2x IMT 539.
Sve najbolje u Novoj godini, Zivi bili!!!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Pozdrav od djendrag...
Pozdrav i dobro nam došao!!
Usput:
otvori svoju temu i tamo piši o sebi ova je od člana izetfazlinovic. :)
Ovdje svaki novi član otvara svoju temu. Imaš u donjem lijevom uglu dugme "New thread" klikni na njega... dalje će ti sve biti jasno ;)

Još jednom dobro došao :partyman: :partyman:
 
B

bosniahos

Guest
Ha dobro došli obadva i Izetfazlinovič i ovi Djendrag,a valjda je takav dan imeni se pomiješale teme maloprije.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Ha dobro došli obadva i Izetfazlinovič i ovi Djendrag,a valjda je takav dan imeni se pomiješale teme maloprije.

Ma nije ništa strašno..., dešava se da novi članovi ponekad promaše temu tj. predstave se u tuđoj umjesto da otvore svoju. Al to je uglavnom malo iz neznanja tj. ne poznavanja rada foruma a malo i iz ne pažnje i brzopletosti. Al nema veze svi su oni dobro došli, bitno je druženje i dobra volja :gitarist:
 

Najnoviji postovi

Na vrh