• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prednji pogon kod Štorea

mariola1978

Novi član
Tu od
26 Ruj 2013
Poruka
11
pozdrav ljudi!
imam štore 404 pa me zanima dali se prvi pogon ikako podmazuja (mast) ili ulje i di točno to pogledati tj natočiti. Nemam ga dugo oko tri mj pa me zanima
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Na prednjem diferencijalu imaš čep imbus sa lijeve strane prema nazad. Tu točiš ulje u vodoravnom položaju do čepa.
Na prednjim reduktorima su ti isto čepovi imbusi. Točiš u vodoravnom položaju.
Na prednjim rukavcima imaš mazalice odozdo i odozgo.
I na centralnom bolcnu imaš mazalice odozdo napred i otraga.

Drugo mislim da nemaš kaj mazati ni podmazivati
 

mariola1978

Novi član
Tu od
26 Ruj 2013
Poruka
11
Hvala puno.
Možeš li mi reči koje ulje i koja bi trebala biti razina istiga. Do vrha?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Kako je kolega napisal, ulje treba biti do čepa kroz koji se toči. Najbolje je koristiti Transhidrol koji ide i u getribu, ali može i Hipenol.
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Ima jedan veliki Store 120ks rastavljen, ne valja mu motor, nema predni pogon.
Nije puno novaca, ali mi je bezveze taj traktor bez prednjeg pogona, kakvi su tu isli prednji mostovi jel vam poznato.
Trakotor je 83 godiste.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Si siguran da je Štore, a ne Universal?
Trebal bi biti poput onoga Fiatu 110.
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Nisam ti siguran, tako mi je receno, boja je narancasta, izgleda ko fiat 1180, traktor je nov ostario, stoji rastavljen sigurno 10 godina, limovi su netaknuti ali ishrdali...
 

Najnoviji postovi

Na vrh