• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Predstavite se

dukic

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
32
Zdravo!!! Ja opet pokusavam da se predstavim, valjda ce mi sadauspjeti. Prvi put sam ovde kao clan pa izgleda pravim neke greske. Ma nije vazno, vazno je ono zbog cega sam ovde, a to je da imam jedan "Tomo Vinkovic 732" a rijesio sam da ga malo sredim, pa ce mi trbati pomoc a nadam se da cu i ja moci nesto pomoci. inace radim u Austriji a traktor mi je u Bosni i zelim da ga imam samo sto to volim a ne da radi neke poslove. Ima dosta "sitnica" da se sredi kao instalacija, regler, limarija, zatim ima dosta ulja pa moram provjeriti gdje pusta. Za sada me interesuje regler marke cajevec koji sam kupio nov tj. kako se spaja. Gdje ide koja zica? Za sada toliko, unaprijed hvala!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Dobro došao na forum! samo pitaj šta te interesira za tomu al pod temom tomo vinković.

nemoj za svaki odgovor otvarati novu temu imaš dolje u ljevom ćošku piše ti REPLY to klikni i piši odgovor.

a šta se tiče reglera već su ti odgovorili tamo pod temom Tomo VInković
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dukic

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
32
Dobro došel
NIje ti neki izbor ali je tvoj , poštujem .

Hvala! Nisam ni birao tako mi je otac uzeo, a ja ocu sada da to sredim pa neka ga valjda ce i zatrebati.

nemoj za svaki odgovor otvarati novu temu imaš dolje u ljevom ćošku piše ti REPLY to klikni i piši odgovor.

a šta se tiče reglera već su ti odgovorili tamo pod temom Tomo VInković

Hvala! Nasao sam za reglere ali ne za cajevec posto on ima oznake B+ A 15
FD1 L FD2
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...................:partyman::partyman:

Jesi iz doljnjeg,,,ili gornjeg vakufa............???
 

dukic

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
32
Ljep pozdrav i dobrodoša...................:partyman::partyman:

Jesi iz doljnjeg,,,ili gornjeg vakufa............???

Iz Skender Vakufa to ti je opet drugo, na Vlasicu
 
B

BAGERISTA

Guest
E mislija na onaj drugi vakuf.............:supris:8)
svejedno,m,,nači i kod vas ima vakuf...eto još jedna nova..
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!., čitamo se ...
 

dukic

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
32
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!., čitamo se ...

Pozdrav i tebi, hvala na dobrodoslici i jedno pitanje, posto vidim da si jedan od najboljih, ne pocjenjujuci i druge clanove. Pitanje je vezano za dinamu na TV 732, tj. ima li ona veze sa hladjenjem motora. I drugo za sta sluzi kondezator na nosacu osiguraca ina koji potrosac se on spaja
 

dukic

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
32
Pozdrav i tebi, hvala na dobrodoslici i jedno pitanje, posto vidim da si jedan od najboljih, ne pocjenjujuci i druge clanove. Pitanje je vezano za dinamu na TV 732, tj. ima li ona veze sa hladjenjem motora. I drugo za sta sluzi kondezator na nosacu osiguraca ina koji potrosac se on spaja

Opet sam otisao na drugu temu prebacicu na Tomo Vinkovic
 

Najnoviji postovi

Na vrh