• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

predstavite se

  • Temu pokrenuo zeleno zagorje
  • Datum prvog posta
Z

zeleno zagorje

Guest
već duže vrijeme sudjelujem na ovome forumu , ja sam snježana lisak ili mi smo obitelj lisak iz stubičkih toplica , bavimo se poljoprivredom , ali ne profesionalno , inače se bavimo građevinarstvom 23 godine,kao mozaik lisak , a moj otac se bavio građevinarstvom 43 god , do lani kad je otišao u zasluženu mirovinu , a uz unuke koje obožava , kćer i zeta ,dalje se bavi poljoprivredom, uzgajamo romanovske ovce ,HH kobilu Zoru ,svinje i sve ostale male sitne životinje ,a o psima i mačkama da ne govorim,radimo svi od jutra do mraka, sijemo svoje žitarice za životinje,svi smo uključeni dva sina,dvije snahe,deda joža moj suprug i ja ,naravno bez mame teški bi posel bil.za sada toliko napisat ču još nešto kd bude malo više vremena , lijepi pozdrav iz zagorja od zelenog zagorja od obitelji lisak i breber
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
O,pozdravljam te Snježana,drago mi je što se nađe i neko žensko na ovome forumu,neka vidi muški svijet da nema kruha bez žena.Niti u poslu niti u šali.Nama nas ovdje puno,ali zato vrijedimo više.:lol:Dobrodošla,lijepo je čitati tvoje postove,imali što lijepšega nego imati se razloga nasmijati u ovim tmurnim i užurbanim vremenima.Želim ti ugodan boravak u ubijanju slobodnog vremena na forumu.Svi ovdje nađemo nešto za sebe,i na stručnom djelu,i na razbibrigi,pa ćeš sigurno i ti.:p:p:p:p:p
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro došla gospođo :lol:koliko si nabrojala pomagaća ti možeš imati i zadrugu a ne opg a šta jadan ja ja mogu reći radim ja i ja i ja itd,baš ti zavidim:oops:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
pa vi bi mogli dići ponovno seljačku bunu koliko vas ima...
...neka, neka, mora neko i delat...:weedman:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=hqZpvFc_QaE[/YT]

ajmo svi popevati....jeeeeeeee...:rolfer:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Darijus,ja morem nekaj odrecitirati ak hočeš.U pjevanju baš i nisam neka,ali da si me čul kak sam predprošle jeseni odrecitirala kad sam pomagala prijateljici brati krumpire-RUČNO,ne bi veroval kak su svi odjednom postali brzi,odjedanput sam ja koja sam skroz bila prva(najfletnija)postala zadnja.Ostavili me desetak metara iza sebe dok si rekel klipič(to smo meli za ručak,tople,friško pečene,donjela nam baka).:weedman::weedman::weedman::weedman::weedman:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
Johabica, kaj nisu imali u onom Galskom selu od Asterixa i Obelixa jednog barda...kak su ga zvali, hmmm...

aaa evo ga...
http://www.asterix.com/encyclopedia/characters/cacofonix.html

uglavnom, poanta je da izgleda tvoje recitiranje i njegovo pjevanje imaju isti efekat?:gitarist:

inače, naši ga nisu zvali cacofonix, nego tamburix, još u stripoteci...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=nHW_eEIKZss[/YT]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj Darijus,pak kak me moreš tak uspoređivati,pak je mene škola slala na državno natjecanje.I to još dok smo bili u Jugi.Je,je.:p:p:p
A kak se zval onaj iz štrumfova?:rolleyess:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
pošto sam počastil johabicu jednim vicem, ajde da i tebe...
neka svi znaju kak ste si nabavili konja...

Kaže zelenkica majci: - Ja bih kupila konja! - Pa gdje bi ga držali? - upita majka. - U kući! - Kćeri, ako želiš konja u kući, udaj se!.
 
Z

zeleno zagorje

Guest
hvala darijus imam ti ja onda toga malo više ak je to tak, ali u štali imam predobru kobilu zoru, a nadam se kroz par dana onda da bi mogel još jedan konj dojti, to je barem želja moga sina , ali sigurno ču napisati jeli muško ili žensko, a znaš iz onog vica kad se gleda video iz svadbe,pa si mladenac poželi da se sve dogodi kak u videu,mužikaši mu vrneju peneze,odojek je celi a barica ide dima k mame
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
pošto sam počastil johabicu jednim vicem, ajde da i tebe...
neka svi znaju kak ste si nabavili konja...

Kaže zelenkica majci: - Ja bih kupila konja! - Pa gdje bi ga držali? - upita majka. - U kući! - Kćeri, ako želiš konja u kući, udaj se!.

Je,i Darijusova žena se udala....:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
Je,i Darijusova žena se udala....:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kada?...di sam ja tad bil?...nemre bit dvaput udana, previše gledate turske serije...:rolfer:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Darijus,ma samo jednom,za tebe.Ne brini,ne bi se ona sigurno udala po drugi put. Kada se pametna žena jednom opeče,više ne gura prste u vatru.Pogotovo ako želi dobiti konja,a dopadne ju magarac.Radije pokuša od njega napraviti ako ništa drugo,a ono barem mazgu.:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
darijus ja ti imam dvije snahe ,a za koje znam, več par godina, onda ti svake jeseni kad imamo berbu moj muž zna reči trebamo letes napraviti više vina bume svadbu imeli , dok ti moj sin nije tu temu zatvoril ,nemoj se opterećivati stari ti buš sve na vrijeme doznal, a tak onda, nikak da bu više vina , a mladi su rekli ovak ,koj se bum ženil poslje bum samo troška imel,baš je i danas komentar pal prije ovih postova o konjima i mazgama ,a i magarcima
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
hvala darijus imam ti ja onda toga malo više ak je to tak, ali u štali imam predobru kobilu zoru, a nadam se kroz par dana onda da bi mogel još jedan konj dojti, to je barem želja moga sina , ali sigurno ču napisati jeli muško ili žensko, a znaš iz onog vica kad se gleda video iz svadbe,pa si mladenac poželi da se sve dogodi kak u videu,mužikaši mu vrneju peneze,odojek je celi a barica ide dima k mame

Ja imam jedno pitanje do sad ko ima konje sam pitao i svi su se nesto izmotavali s odgovorima zasto skoro svaki uzgajivac konja ima kobilu Zoru:?:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
mi smo je kupili kod bjelovara i to smo prvo pitali zašto je zora , zato jer se ožrijebila u zoru , eto moja je zato zora,e sad več postoje imena i za mlade ,jer čekamo prinovu jedno ime muško ,a jedno žensko , samo nek bu živo i zdravo jedva čekamo
 
Na vrh