• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Predstavljanje

daniel108

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
51
Poštovanje svima na forumu, pošto vas čitam već neko vrijeme želio bih se ukratko predstaviti i nešto napisati ako bude neke prilike. Zovem se Daniel, 39 godina, imam oko 3 hektara zemlje u okolici Bjelovara i (za sada pomalo) se bavim ekološkom proizvodnjom povrća. Za sada imam samo motokultivator Muta Gorenje sa frezom. Do sad sam sadio samo oko jedan hektar, možda malo više. Želim povećati površinu, ali za sada je problem prodaja, jer većiniu prodajem kao i povrće koje nije ekološko pošto nema uređenog tržišta za veće količine takvih proizvoda kod nas. S vremenom se nadam izvozu u Evropu, ali za sada prodajem svuda po malo-zelena, tržnice...
Toliko od mene za sada,
Pozdrav
 

lujo16

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
46
Pozdrav i dobrodosel! Za eko proizvodnju ti je i kultivator prevec. Kod nas u Zagorju je nekad za eko prizvodnju trebala samo motika i kos na pleca.
 

daniel108

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
51
Pozdrav i dobrodosel! Za eko proizvodnju ti je i kultivator prevec. Kod nas u Zagorju je nekad za eko prizvodnju trebala samo motika i kos na pleca.

Kad želim sve dovesti na neku razinu da sve izgleda dobro. Za sad mi na nekom dijelu trava/korovi pobjegnu i sve zarastu:(

Ali ove sezone ću naplatiti trud od zadnjih tri:D uz Božju pomoć:roll:
 

Najnoviji postovi

Na vrh