• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Predstavljanje

  • Temu pokrenuo OraÅ¡ar62
  • Datum prvog posta
O

Orašar62

Guest
Poljoprivredni Forum ima dobau želju da pomogne i obavijesti sudionike o raznim zanimljivim temama i donosi različite informacije o mogućnosti rješavanja problema koji nastaju u praktičnom radu.I sam imam mali voćnjak oraha i pratim kako se polako razvija , ponekad boluje i pati , a ponekad i umire , ali uvijek nastojim da preživi.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Poljoprivredni Forum ima dobau želju da pomogne i obavijesti sudionike o raznim zanimljivim temama i donosi različite informacije o mogućnosti rješavanja problema koji nastaju u praktičnom radu.I sam imam mali voćnjak oraha i pratim kako se polako razvija , ponekad boluje i pati , a ponekad i umire , ali uvijek nastojim da preživi.

Dobro nam dosel prijatel
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.............:icon_pidu::icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh