• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Premiksi,vitamini-minerali,superi,smjese,komponente

  • Temu pokrenuo marinko
  • Datum prvog posta

miro1967

Novi član
Tu od
21 Ožu 2016
Poruka
5
Dsm se radi u mađarskoj.
dodatni enzimi? ono sto je legalno imaju uglavnom svi!
Belje je koristilo dsm prošle godine za skoro sve smjese znam jer sam njihov kooperant.
uglavnom smo bili nezadovoljni sa smjesom i dsm-om
kad su vratili sve natrag na likru i premervo su se stvari smirile.



moguće da ste u pravu, ja samo prenosim iskustva svoga brata koji ponavljam je super zadovoljan sa DSM premiksima i to na svojoj farmi ... ali evo vidim da pišete informacije koje nisu točne, DSM premiksi se i dalje koriste u Agrokoru (info od prijatelja koji radi u Agrokoru)...ljudi koji mu prodaju te premikse kažu da se koristi i na farmama kokoši nesilica u našoj velikoj tvrtki Žito d.o.o. ...provjerim informaciju pa javim
 

miro1967

Novi član
Tu od
21 Ožu 2016
Poruka
5
sve točno kako sam napisao u postu prije...

nego trebam jednu drugu informaciju , imate li kontakt nekog tko prodaje Sano premikse u HR

unaprijed se zahvaljujem
 
Na vrh