• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prijedlog za traktor do 30000kn.

filiprap

Novi član
Tu od
9 Lip 2019
Poruka
24
Pozdrav, odlučio sam si kupit traktor za šumske potrebe i potrebe ovčarstva (košnja,vožnja bala) pa koji traktor bi mi se isplatio kupiti. Trenutno sam našao Torpeda 4806 za 22000kn i Universal 445 isto za 22000kn. Ako ima tko kakav bolji prijedlog samo recite. I da nebi uzimao IMT ima ga šogor, dobar, okretan ali jednostavno IMT mi se nikad nije dopao.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,686
Od ova dva, Universal je bolji. Imao oba jedno vrijeme, (U445 imam i dalje) i Torpedo je jedino bolji na cesti, brži je od U445. Šta se tiče šume i radova u polju U445 je puno bolji. Naravno ovisi i u kakvom su stanju oba traktora.
Torpedu je najveći problem getriba, motori su dobri.
 

Ivanko

Novi član
Tu od
21 Kol 2019
Poruka
21
Štore 402 ili duplak 404 je extra traktor okretan lagan na volanu nekvari se djelovi su jeftini znaci sve u svemu 👍 traktor
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
Ak je traktor za šumu i ovce znači da je čovjek u brdu...zato molim da sami povučete skakavce koji će ga ubit...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Nije ni budžet neki da može baš birati nekakvu mrcinu...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,686
Ak je traktor za šumu i ovce znači da je čovjek u brdu...zato molim da sami povučete skakavce koji će ga ubit...
Dobro kažeš, ak je čovjek u brdu i radi šumu onda tražit traktor sa niskim težištem.
Torpedo i Ursus to nisu a ni Štore baš, Universal već može proći.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
Raširiš trag na Ursusu, a odradi se vrlo lako.

Tko ga tako prevrne, treba mu oduzeti pravo na vožnju.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
7011 je sila od traktora.Ovi svi što su nabrojani u ovoj temi su skakavci za njega.
 
Na vrh