• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prijevoz kombajna iz EU u Hr ?

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Nisam vidio na webu da Pevec ima niske labudice, lako je traktor kad je mali al kombajn je i sirok i visok. Al nazvat cu ga pa da znam za ubuduce...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
I koja je cijena ???
Zanima me jer i sam mislim poslje zetve ici po kombajn :::
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Cijena je5500 za 250 km a disi kupil ti kombajn


Nisam još kupio gledao sam kod nas i vani . U Francuskoj je isti model po 10000€ povoljniji a zanima me topliner 4090 ili 4080..
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
meni je jedan rekao ko se bavi tim uvozom da treba strojeve kupovati od njemaca jer oni da su pedatniji, pazljivi i puno vise da cuvaju strojeve a francuzi da cukaju, deru itd itd...

nu to vjerojatno svi i znate vec
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ima li neko ideju koliko bi koštao prevoz manjeg kombajna sa oba adaptera na relaciji Maribor - Gradiška? Radi se o nekih 250km.
U pitanju je CLAAS CONSUL , visina 3 metra , ima oba adaptera.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Probaj Savo malo kontaktirat prevoznike tu kod nas. Šogor ugovara prevoz u firmi gdje radi i znam da im naši lokalni prevoznici za relaciju od cca 150km sa kamionom uzimaju od 1000-1500kn + pdv pa si probaj izračunat. Pdv ti je kod nas 25%.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Ima li neko ideju koliko bi koštao prevoz manjeg kombajna sa oba adaptera na relaciji Maribor - Gradiška? Radi se o nekih 250km.
U pitanju je CLAAS CONSUL , visina 3 metra , ima oba adaptera.
Kombajn je specifičan stroj..koji često prelazi dozvoljene gabarite, koji su dopušteni u prometu na cesti, nije isto na kamion natovarit kalamper ili kombajn. Ako ukupna visina kombajna i prevoznog sredstva prelazi 4 metra ili širina 2,55, potrebna je dozvola za izredni prevoz kroz Sloveniju i Hrvatsku, naravno što poskupljuje prijevoz.
Bude se netko javio tko je imao takav slučaj, u protivnom dobro se raspitaj.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Mislim da bi ovaj stao u regularne gabarite.
Visina mu je 3 metra na naduvanim gumama , znači skidanjem točkova i spuštanjem na glavčine dobilo bi se još nešto ako je potrebno.
Mislim da bez hedera nije širi od 220cm.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,953
Bez obzira, trebalo bi ga voziti na labudici.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Zj, ako se može sa njim u prikolicu, nema potrebe za labudicom, a mislim da taj consul niti nije širi od 2.30-2.40, a to se dade utovariti.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh