• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prijevoz kombajna iz EU u Hr ?

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Visina bi ga mogla malo zezati, ali ako bi ga bacili na klocne mislim da bi se i tome dalo doskočiti.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Bi danas kod drugara koji ima isti kombajn , on ga je dovezao na prikolici ali je u knap.

Skidaju se točkovi , lula za istovar mase , stepenice , zaštitni lim sa motora , čak i remenica sa motora jer je dosta izbačena i još je morao brezone točkova potući da ne žuljaju ceradu.
I tako razgolićen je širok 250cm.

Pitao sam jednog lokalnog prevoznika koji ima kamion sa prikolicom , u kamion stanu oba hedera a u prikolicu bi kombajn trebao stati jer je ona visoka oko 280cm.
Mada visina nije problem , svejedno bi komajn išao u prepravku za samohodni berač kukuruza u klipu tako da odsijesanje ili skidanje bunkera nije problem.
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Ako je još aktualno mozda mogu pomoći. Ja sam fahr m1000 dovezao iz pod ceradom iz Slo,šlepa je morala biti mega na kojoj se zadnje stranice šire da bi ga mogao uvesti,i onda skidanje točkova,stepenica i jedva je stalo,doboši su napinjali ceradu. Bila je cijena oko 500eur za 220km.
Sada sa opet trzio kombajn u Slo ali ovaj put 1302,i sad sam opet tražio prijevoz, ali će ovaj put to biti oko 800eur i to za 185km,zbog toga što će ići na vučnu službu jer se ne može spustiti ispod 3m širine.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Hvala na informacijama , akcija je odložena , kupio sam samohodni berač koji sam ustvati htio.
 

dfranc

Član
Tu od
5 Velj 2015
Poruka
55
Ako je još aktualno mozda mogu pomoći. Ja sam fahr m1000 dovezao iz pod ceradom iz Slo,šlepa je morala biti mega na kojoj se zadnje stranice šire da bi ga mogao uvesti,i onda skidanje točkova,stepenica i jedva je stalo,doboši su napinjali ceradu. Bila je cijena oko 500eur za 220km.
Sada sa opet trzio kombajn u Slo ali ovaj put 1302,i sad sam opet tražio prijevoz, ali će ovaj put to biti oko 800eur i to za 185km,zbog toga što će ići na vučnu službu jer se ne može spustiti ispod 3m širine.

Koliko si platio F 1302,ako nije tajna i je li hidromat?
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
5900e sa kukuruznim adapterom gering sa frezom,i 3.6 zitni sa kolicima. 76godište,a kod ovog vlasnika je od 1986g. Hidromat je.
 

Prilozi

  • 20161226_140716.jpg
    20161226_140716.jpg
    68.5 KB · Pregleda: 138

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Ekipa prijevoz iz Belgije (1300km) do Hrvatske.Kombajn,5,40 zitni i 6 redi kukuruzni? Jel zna ko kakvu cijenu
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ide ti 2 eura po kilometru..
Traže prevoznici i više ali za 2 se nađe prevoz.
 

Najnoviji postovi

Na vrh