• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

priključak za čišćenje buća golica- kupnja

J

josy

Guest
Pozdrav svima!
Treba mi hitno priključak koji se kopča na traktor i fašira buće na polju a istovremeno odvaja koštice golice. Ima li netko saznanja tko bi ga prodao ili gdje ga ima za kupiti? Narafski, rabljeni... :D
 
J

josy

Guest
još uvijek je aktualno,pa ako netko ima kakvu informaciju....lijepo molim! :)
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
ja sam jednog gledo u njemackoj za 6000€,al je bio velik,koji traktor imas
 
J

josy

Guest
Traktor je John Deere 65ks.
Gdje u Njemačkoj? Ima negdje u kakvom oglasniku?
I kolka je otprilike carina?
U principu bi nam Motty 1500 bio dovoljan ali ne bi bilo zgoreg ni veći... trenutno sada kod nas rabljenih nema za prodati, bar koliko znam, a na proljeće sigurno nećemo sijati ako ne nabavimo stroj.
 
J

josy

Guest
hvala, pogledan,noviji je model i zato mi je cijena previsoka, nemam računice...
 
J

josy

Guest
hvala, pogledan,noviji je model i zato mi je cijena previsoka, nemam računice...
 

Najnoviji postovi

Na vrh