• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci za motokultivatore

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
316
Poslikam ti ja kad budes htio...
Zahvaljujem. Poslikaj ga iz 4 i više uglova i ako nije problem samo rukom na papiru stavi dimenzije, debljinu lima i slikaj taj crtež i stavi ovde na forum.
Hvala!
 

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
316
sttipa,

Na osnovu pregleda svih tvojih postova, ako se ne varam imaš Labina od 8 KS i TV 732, tj. nemaš SS, pa se pitam za šta vam treba originalni razgrtač za frezu SS?
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,190
Kao prvo oprosti...smetno s uma obvezu...je...ga godine stisle...
A kao drugo u pravu si ja imam Labina...nisam valjda dobro (s razumjevanjem😉) citao post...

Ovo je moja mala zvijer
IMG_20200218_191232.jpg IMG_20200218_191124.jpg

Sorry jos jednom....
 

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
316
sttipa,
obećao si sliku razgrtača koji se kači na frezu umesto točkića.
Zahvaljujem.

Poslikaj ga iz 4 i više uglova i ako nije problem samo rukom na papiru stavi dimenzije, debljinu lima i slikaj taj crtež i stavi ovde na forum.
Hvala!
 

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
316
Zamolio sam sttipa da slika svoj razgrtač iz što više uglova i plus na papiru grubo nacrta dimenzije - mere tog razgrtača......
 

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
316
Na šta ide taj donji deo ureza?
Ne vidi se jasno na slici da li je u pitanju klin koji se stavi na frezu.
Ne vidi se baš jasno iz te perspektive sa slike izgled držača klina (ploča ili "U" profil?)

Ne vidi se izbiza način držanja razgrtača sa frezom.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Donji dio (vilica) nasjede na onaj okomiti flah koji ide od motičice.
S ova dva šarafa bočno se regulira nagibu pluga.
 

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
316
ZJ,

Ovo su dve različite slike, a za crveni razgrtač kažu da je za SS.
 

Prilozi

  • ss1.png
    ss1.png
    267.9 KB · Pregleda: 23
  • ss2.png
    ss2.png
    180.8 KB · Pregleda: 24

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Postoji razlika između obećanja i izjave a ne znam za tebe čime se baviš ali ja imam i svoje obaveze koje su mi prioritetne u odnosu na forum

23692 23694 23695 23696
 

Najnoviji postovi

Na vrh