• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Prikolica za gnoj ljutomerka

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Prodaje se prikloica za gnoj sa vertikalnim noževima, ljutomerka, zadnjih desetak godina korištena samo jedan dan godišnje, usčuvana i garažirana.
Ispravna, u dobrom stanju, ovakva - slika nije izvorna.

prikolica-gnoj-tehnostroj-ljutomer-slika-63740622.jpg


Cijena 2500 eura.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vidi moje prikolice - sjetila se da je nismo prodali.
Evo, kome treba, dobra prilika.
Slabo korištena, zadnjih tri godine stoji nekorištena.
Garažirana cijelog svog životnog vijeka.
Ima i zadnju stranicu, pa ako se skinu noževi dok ne treba razvoziti gnoj, može se koristiti i za običan prijevoz.
Cisternu sam neki dan prodala, ostala je prikolica za gnoj i dva plastenika.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Papire ima? Se da registrirat?

Ih, kupljena je nova, registrirana nikada nije bila, a gdje su sada ti papiri i račun, tko bi ga znao....
Može broj mobitela u vezi prikolice
095/8440100
To je mužev mob, može se nazvati u bilo koje vrijeme.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nije prodana, muž svaki tjedan jednom veli da ju bude stavio na Njuškalo i druge oglasnike ali malo poslje...., pa bude u lokalni tjednik, pa.....i tako dani idu.....:)


Izgleda kao ova na slici, sve metalno, ništa drveno, samo ima i zaštitnik za lančanike koji na slici nedostaje, kada sada gledam ovu sliku vidim da su lančanici na mojoj u drugačijem položaju, više prema gore, vodoravno, ima 4 stupa sa noževima. Pet ili četiri, malo mi sjećanje cupka, budem išla pogledati popodne tamo na drugi grunt, tamo je u garaži, ti stupovi su me uvijek nervirali dok sam ih prala - "mali milijun" noževa na njima...:).
Slike su se pobrisale koje su bile na netu, imam samo jednu bočnu iz garaže, a tu ne vidim stupove .

To je u Međimurju, u Belici, 5 - 7 minuta od Čakovca.
Imaš broj mobitela pa možeš nazvati ako želiš doći pogledati.

PS:

Evo, otišao muž maločas pa usput pogledao - 4 stupa.
 
Posljednje uređivanje:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Pozdrav, mislim da ste jednom napisali da imate Zetora nekog s prvom vucom, jel on isto na prodaju?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Koja je cijena?
Evo, veli muž da tko da 2000 eura može je voziti, ispod toga neće ići, i to samo zato jer prodajemo kuću gdje je prikolica garažirana, da je ne utrpavamo ovdje kod nas u garažu kada se kuća proda. Prikolica je ispravna, zadnji put je radila pred, sada već, tri godine u plastenicima - sedam godina je rastepala samo po pet prikolica pilećeg gnoja jednom godišnje.
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pozdrav, mislim da ste jednom napisali da imate Zetora nekog s prvom vucom, jel on isto na prodaju?
Da, Zetor 7240.
Za sada ga nećemo prodavati, a kada budemo, prodati ćemo i roto branu i podrivače sa osam radnih tijela za njega.
Za sada će mi trebati za vrt - kada se pojavi kupac za još dva plastenika ostati će 2500m/2 praznog vrta u sklopu dvorišta koji će trebati prekrampati i pofrezati da se zasije trava.
Ne žuri nam se za novce, i ne moli nam se rodbinu ili susjeda za uslugu kada bude potrebna.:)
Zetor je isto zadnjih sedam godina rado samo 2000m/2 plastenika, a u polju nije radio sa podrivačima - polje smo orali.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Zetor 7340, 7240 nisu postojali, mozda je onda 7245, ako je stariji.
Al vjerujem da je taj vas jako sacuvan i da nije puno radil.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eh, valjda je, tu je u garaži ali mi nikada ne padne na pamet pogledati šta na njemu piše. Ali budem išla pogledati kada budem morala izaći u dvorište pa bum objavila. :)
I da, ja sam uvijek govorila 7245, ali muž mi je govorio da je 40, e, sad odmah ide oklada sa njim za pol ure čohljanja po leđima jer sam ja bila sigurna da je četerdesetpetica, ali mislila sam, pa gazda valjda zna što premeće u rukama. :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
He, zaključak je ovakav - u garaži stoji Zetor 7340 turbo. Turbo je sto posto sigurno.
Ovo bi sada trebala biti zadnja što se identiteta traktora tiče, a konačna bude pala dok pogledam u garaži. :)
Koji smo mi majstori - muž i ja - imamo a ne znamo što imamo - to ti je to dok jednom godišnje sjedneš u traktor, više ne gledaš s vremenom ni tko je ni kakav je, isto dođe ko i bračni partner - nakon četerdeset godina zajedničkog života više ne razmišljaš što je i kako izgleda - tvoj je. :)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ako se hocete rastati od tog Zetora, odmah dolazim u Belicu po njega, da ga malo provozam do Podravine. 😊
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Za sada ne bismo, ali doći će na red i on.
I za njim će pasti koja suza ko za plastenikom kojega su mi rastepli i otpeljali.
Kada još dva puta budem plakala za plastenicima, doći će na red i suze za Zetorom. :)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Ako se dobro sjećam nekih slika mislim da taj zeko nema kabinu. Možda se i varam.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Varaš se.
Svi naši traktori osim malog Ursusa su imali kabine. :)
I svi naši strojevi i svi naši traktori su bili prva ruka - kupljeni novi.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh