• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PRIKOLICA ZA SAMOUTOVAR KOCKASTIH BALA

M

milanče

Guest
IMA LI NEKO NEKE SLIKE ILI INFORMACIJE O OVIM PRIKOLICAMA MISLIM DA SU MARKE NEW HOLLAND
 
B

Bobo

Guest
Mislis na ovako nesto:

[youtube:2fnybzvm]zDKL3X-eLio[/youtube:2fnybzvm]
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Jel si ovako šta mislio, ali ovo ti je za one baš velike kockaste ale. vidiš i sam kolke su....

[youtube:34v569ni]IpOPsdLwfl8[/youtube:34v569ni]

[youtube:34v569ni]FGHhdaGLbeU&feature=related[/youtube:34v569ni]

[youtube:34v569ni]WB_P6f28TQ4&feature=related[/youtube:34v569ni]

To mislim da nemoš negdi kod nas nač ali eto, da se nekaže da ja ništa neču pomoč....
Živio...
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Ova dva zadnja filma su mi odlični, stvarno fantastično.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Onaj zadjni od bobe je stvarno zanimljivo,a neče mu nešta prva bala... :lol: :lol: :lol:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Meni je najbolje ručno, kad ti naslažeš 120 bala na prikolicu i teraj, a najbolje mi je kada sam se ja prvi puta vozio na vozu.....jaoooooo
Ja bio manji, i vozio se sa bratičem, on malo veči od mene na vozu, i moj stric, kaki je on, peta puni gas vozi mog ursusa po leniji onda malo skreče a to se sve ljulja, i ja još držim jednu balu, nije bila dobro stavita, da nepadne kako sam se ja sa oproštenjem usro do kuće....
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
...
The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
:|

ne ucite u skoli interpunkcijske znakove? tocka,zarez? ako nista drugo, lupit enter koji put?
a o smislu svega necu ni govorit.. :roll:
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Bobo kaže:
Mislis na ovako nesto:

[youtube:3f7rvdeh]zDKL3X-eLio[/youtube:3f7rvdeh]

Ovo je samoutovarna prikolica za sijeno samo preradjena za male kockaste bale

znam da su postojale bas samoutovarne prikolice za bale.
Bala je morala imati oko 1 m duzine tako da stanu dvije poprecno i prikolica je imala mislim nekih 4 katova,4 poda od lima koi su se dizali kako je koi bio popunjen,
fora za vidjeti neznam koliko je tocno moga voziti nekih 100 bala ali ste morali kuci imati transporter za istovariti i jednu balu su nosili u dvoje kad su ih slagali bile su teske hmm... preko 50 kila
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Gledam ove filmice i bas su zanimljivi.
najvise me fascinirala brzina rada kod ovoga ... ok, kao da je malo je i film ubrzan, ali opet ;)
[youtube:2y27uw90]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/PFYH3vu7kv4&hl=de&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/PFYH3vu7kv4&hl=de&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:2y27uw90]
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Marko355 kaže:
Meni je najbolje ručno, kad ti naslažeš 120 bala na prikolicu i teraj, a najbolje mi je kada sam se ja prvi puta vozio na vozu.....jaoooooo
Ja bio manji, i vozio se sa bratičem, on malo veči od mene na vozu, i moj stric, kaki je on, peta puni gas vozi mog ursusa po leniji onda malo skreče a to se sve ljulja, i ja još držim jednu balu, nije bila dobro stavita, da nepadne kako sam se ja sa oproštenjem usro do kuće....

Marko 355 slažem se sa tobom, najbolje je ručno!
Što se tiče bala ne znam kakve si ti vozio, a ja u prosjeku vozim 120 malih bala sjena odjedanput.
Jedanput samo vozili 225 bala slame (prije 10 godina), na drvenim kolana (gumenjaku),
što nebi nikome preporučio.
Nasložili smo na nekih 2,5 širine i 2 metara visine, a da ne pričam kako smo to povezali.
Kad smo došli na cestu sli prolaznici su nam rekli da smo ludi da to nije nitko vozio i
da ako dopeljamo doma svaka nam čast, vozili smo nekih 10 kn i hvala Bogu nije ni jedna ispala.

Šteta što to nisam slikao sa vidite kako to izgleda kad vozi TV tolike bale,
uglavnom mi kad vozimo bale doma nikad ne uzmemo koliko se može,
nego koliko ima za uzet, pa makar to i bilo teško za manipulirati (utovar, istovar zbog visine) a ništa nije daleko da se ide još jedanput, ali tko bi gubio vrijeme na put.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Odlični su ovi klipovi, o samoutovarivačima bala...da nepoveruješ, kojom brzinom se odvija posao...pravi strojevi,nema šta!
Evo kako Rusi prevoze bale.... :lol: :lol: :lol:

Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
:shock: :shock: :shock: ovo je fenomenalno, svaa čast onomu koji je ovo izumio :mrgreen: :mrgreen:

E to bi meni krvavo trebalo, da to imam, nebih znao kud s lovom, ovaj utovar s prednjim utovarivačem je zakon, to bih otplatio kod mene za jedno popodne, koliko bi posla imao :!: :!: :!: :!: :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh