• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolica za sve...

I

ihorzic

Guest
Evo da otvorim temu oko zmajeve prikolice .

Naime posjedujem kamionsku prikolicu sa limenim podom i aluminijskim stranicama, ima duple kotaće 20 coli ali sam ja skinuo po jedne i okrenuo naopačke tak da ide kroz blato odlično a bogami i nose dobro.
Rudo je odlično , struja na njoj i zrak , bure i ostalo.

E sad ono što me zanima ,
tu sam prikolicu prodavao za 10000 kn ili mijenjao za razno iz razloga što gasim veliku proizvodnju, prodao sam masu priključaka , veliki traktor itd,.

Ali za nju me nitko ne pita.

Zanima me Vaše mišljenje o toj prikolici i mojoj ponudi.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dali ti to prodaješ ili tražiš mišljenje koliko vrijedi?
dodaj i slike.
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
nudim ti pod račun tanjurače 28 svih nazubljeni diskovi, org. boja, garanžirani i max. ispravni mogu slikat ako te zaniama
 
I

ihorzic

Guest
ja imam takve i ne mogu dobiti 4 000 kn isto ne znam zašto.
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
a ljudi prelaze na rotodrljače, sjetvospremače i jbg,, nedavno je stari uspio prodat SIP samoutovarnu prikolicu br. 3 za 6500 kn,, sačuvana tako da je čak sve špage imala orginalne,,
 
I

ihorzic

Guest
badava ti sjetvospremać ak nejde, ponekad je bolje razbiti sa tanjuraćom.
Neznam kud te cijene vode , možda u EU.
Pa da kad zađemo onda moja prikolica ne bude vredila ništa
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
još budeš morao nekome platiti da je odveze na otpad :D
-cjena je realna ,bolje nek ti stoji nego je nekome pokloniti,neće struniti,nekome će sigurno trebati
 
I

ihorzic

Guest
Ma nije da mi stoji , samo je drugi posuđuju i ja bi je rado prodao , ali za lovu koju mogu dobiti na otpadu ili koliko vrede samo osovine i gume sa felgama
Nedam je badava.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ma nije da mi stoji , samo je drugi posuđuju i ja bi je rado prodao , ali za lovu koju mogu dobiti na otpadu ili koliko vrede samo osovine i gume sa felgama
Nedam je badava.

Nema se para decki u tome je problem....
 
I

ihorzic

Guest
a jbg znam da nemaju ljudi novaca , ja sam je nudio i za stoku , strojeve itd

imao sam nekog tipa iz ili oko Virovitice i nudio mi je za nju malčer

Možda sam ga trebao uzeti pa bi ga možda lakše prodao dalje
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ja bi ju na tvom mjestu za pocetak malo uredio. oprao, poskidao one spage sto vise, mozda i one gornje resetkaste nastavke da to malo bolje izgleda. ako jos imas kotace sto si skinuo dolje, vratio bi i njih i ponovo poslikao za oglasnik.
iako je jako povoljna, meni se na prvi pogled ne svidja.

druga stvar je sto ljudi vise traze kiperice. ako vec trebaju za vozit palete recimo, onda ce uzet vecu tj duzu prikolicu. sanducarke se mogu nac vrlo povoljne u jako jako dobrom stanju..
 
B

bosniahos

Guest
-

Ovaj savijet gore više je sasvim u redu.Nisam pročital koliko je teška,ponestaje željeza za otkup na šrotu pa malo sačekaj dok dođe na 2 ili vviše kuna i prodaj najboljem od te branše.Vidim u okolici Vt parkirane prikolice od kamiona duge,bez strenica samo prednji i zadnji nasad.Kaže ,rođo daj kunu po kili i vozi.Papire nema nijedna.
 
I

ihorzic

Guest
ja bi ju na tvom mjestu za pocetak malo uredio. oprao, poskidao one spage sto vise, mozda i one gornje resetkaste nastavke da to malo bolje izgleda. ako jos imas kotace sto si skinuo dolje, vratio bi i njih i ponovo poslikao za oglasnik.
iako je jako povoljna, meni se na prvi pogled ne svidja.

druga stvar je sto ljudi vise traze kiperice. ako vec trebaju za vozit palete recimo, onda ce uzet vecu tj duzu prikolicu. sanducarke se mogu nac vrlo povoljne u jako jako dobrom stanju..

ja kad bi nju popravio ne bi bila ta cijena - tako da se svatko može naći u njoj,

što se mene tiće ne patim na šminku tak da je meni izvrsno služila takva kakva je i da , da mi je trebala i dalje - ja ne bi ulagao u nju. stvarno je dobra
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
i sam se cudis da ju nemozes prodat. mozda bi bilo vise srece da se sredi malo.
 
I

ihorzic

Guest
molim prijatelja iz Virovitice koji je htio đorati prikolicu za malčer neka se javi
 
I

ihorzic

Guest
eto otišla prikolica za gaspardovu žitnu sijačicu od 2,5 metzara 2003 godina
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
eto bar se nešto tržilo da ne ode baš u sekundarnu sirovinu,možeš kolega jednu rundu okrenuti kod Đurđe za aldomaš:partyman::partyman::partyman:
 
I

ihorzic

Guest
Prijave kod Đurđe na moj račun zbog prikolice i sijačice
 

Najnoviji postovi

Na vrh