• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
mrga tvornica je dobro sa obzirom na krizu.cijena tog traktora je oko 10000€ neznam točno al mogu pitat poslije blagdana.kolega GROF zna više o tome samo ga treba kontaktirat:supz:

10 000€ je premala cijena, u Bamt Mače imaju običnoga 830 za 76 000 kn. ovaj mora biti garant blizu 90 000 kn ako ne i više obzirom na jači motor, prednje reduktore/multiplikatore... pitanje je da li je getriba i sve što je identično kao na 30 ks dovoljno jaka za tako nešto???
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Nazvat ću ti primu i pitat jer na sajmu je bio tako negdje

mrga prijatelju sad sam se čuo sa kolegom GROFOM i on kaže da dođe 85000 a dalje zavisi od opreme:drinkers:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
10 000€ je premala cijena, u Bamt Mače imaju običnoga 830 za 76 000 kn. ovaj mora biti garant blizu 90 000 kn ako ne i više obzirom na jači motor, prednje reduktore/multiplikatore... pitanje je da li je getriba i sve što je identično kao na 30 ks dovoljno jaka za tako nešto???

U maču je traktor ogledan primjerak (izložen samo da se vidi da drže primu),
bolje ne kupovati on je model iz 2003 i tamo od tad stoji:
Ako si bolje gledao gume su istrunule i popucale na pola prazne,
pomalo hrđa itd., jedio da daju dobar popust.

Što se tiče getriba sve su iste na dvocilindričnim motorima,
razlika je samo kod SA modela (prednji kotači malo, stražnji veći)...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
U maču je traktor ogledan primjerak (izložen samo da se vidi da drže primu),
bolje ne kupovati on je model iz 2003 i tamo od tad stoji:
Ako si bolje gledao gume su istrunule i popucale na pola prazne,
pomalo hrđa itd., jedio da daju dobar popust.

Što se tiče getriba sve su iste na dvocilindričnim motorima,
razlika je samo kod SA modela (prednji kotači malo, stražnji veći)...

Kakvu taj SA model ima getribu? Kaj nema istu 6+3 getribu i dodatne reduktore na prvim kotačima? Imaš kakve tehničke podatke za taj model?
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Evo tu se vidi na ovom videu Prima 840 za zadnjim velikim točkovima, getribe su iste na svim Priminim traktorima.

Jedino je razlika na ovom tipu šta ima prednje multiplikatore za usklađivanje prednjih manjih i zadnjih većih kotača.

Velika je prednost što je malo viši i širi pa lakše može kačiti i priključke od većih traktora.

:D

[yt]www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=khAIgLpvztM[/yt]

dsci0044aq.jpg
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
A taj multiplikator izgleda kao da je home made izrada.

Čovjek je odlučil da kupuje Goldoni, vidio je Primu, otišal je pogledati Hittner, i odmah otišal po Goldonija.

Društvo, hvala na informacijama.

Godoni zastupništvo je u Bujama, a naručen je GOLDONI traktor Star 3050 SL , motor 48KS, težina 1.900 kg , zadnja podizna hidraulika 2,3 tone.
po cijeni 143.00,00 Kuna (18.870,00 Eur) s nekom akcijom, neznam detalje odnosno zadnju cijenu.

To je ovaj:
http://www.youtube.com/watch?v=fWoCBpdjMVk&feature=player_detailpage

Uglavnom na akciju je dobil neki posebni dodatni popust (čovjek ima cash pa se drukčije gleda) i veli da razlika nije u cijeni pretjerana...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Čovjek je odlučil da kupuje Goldoni, vidio je Primu, otišal je pogledati Hittner, i odmah otišal po Goldonija.

Društvo, hvala na informacijama.

Heee ,, hee ,, ZBALIJA ,,,,, kao kontrolor prije isporuke :p

[yt]http://www.youtube.com/watch?v=fWoCBpdjMVk&feature=player_detailpage [/yt]
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fWoCBpdjMVk[/YT]

glavno da je goldoni presel inspekciju od ZBALIJE :weedman::weedman::weedman:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Pazi ovo ja napiknul video i pogodil zbaliju, a jos čujem da mi je novi susjed odnosno ja njemu a neda se na pivu ( ima vec toga 10 mj da je obećal da se bu javil na moj poziv)

A taj multiplikator izgleda kao da je home made izrada.

Mislim da se zbog tog multiplikatora neda suziti za vocarsko vinogradarske poslove ili se varam?
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Pazi ovo ja napiknul video i pogodil zbaliju, a jos čujem da mi je novi susjed odnosno ja njemu a neda se na pivu ( ima vec toga 10 mj da je obećal da se bu javil na moj poziv)

pozovi ti njega na sok jer ne pije alkohol :weedman:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,696
a zakaj sam ja sad spil zadnji gemišt od zbalijinog vina?
:rolfer::rolfer::rolfer:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
glavno da je goldoni presel inspekciju od ZBALIJE :weedman::weedman::weedman:

nije prešel kontrolni pregled kod mene :p,
preuzak je između volana i sica pa se noge teško provlače između


Pazi ovo ja napiknul video i pogodil zbaliju, a jos čujem da mi je novi susjed odnosno ja njemu a neda se na pivu ( ima vec toga 10 mj da je obećal da se bu javil na moj poziv)

mrga ti mene uvjek zoveš na pijaču kad sam u poslu prek glave,
zovi sad kad su svetki sad se nedala,
plus sredil sam si prest tak da niš ne delam DARIJUS
zna kak je prst obrejen.


a zakaj sam ja sad spil zadnji gemišt od zbalijinog vina?
:rolfer::rolfer::rolfer:

ili si ti ak veliki potrošać alkohola kak i ja,
ili nisi imel društva da te prije riješite...
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
Mislim da se zbog tog multiplikatora neda suziti za vocarsko vinogradarske poslove ili se varam?
A može biti da se s njim dade regulirati visina traktora!?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
naj biti smešni pa nije to koza

A zakaj jebi bilo s tim moguće regulirati? frezaš recimo stalno nizbrdo, a želudac pun gemištov, e pa da se slučajno ne rastepe i prolije, narihtaš prednji kraj više....:gitarist::gitarist:

ni konstruktori si nisu to zamislili kaj nas ovde puca :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh