• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
IMG_20160514_WA0001.jpg


IMG_20160514_WA0000.jpg


IMG_20160514_WA0002.jpg


IMG_20160514_WA0004.jpg


IMG_20160514_WA0005.jpg


IMG_20160514_WA0006.jpg


IMG_20160514_WA0007.jpg
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Slike su od početka proizvodnje tog modela.


Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Iskreno,znam da ce ispast da navijam za ac jer ga imam,ali stvarno mislim da je ac kvalitetnije napravljen od agt, i taj 4400f je najnovija serija sada tako da su stvarno dobri traktori,al ti sam vidi sta tebi odgovara,i vidi sta ce ti drugi savjetovat
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Oficir,
da su slike novijeg datuma, ja bi ostal zapanjen. Sve mi se čini da na traktore iz Prime možemo zaboraviti. Nažalost. :(

Ahilis,
možda je AC malo kvalitetnije napravljen, ali samo možda. No, AGT850 ima jači motor, mislim da je teži i ima dvije brzine PTO (540 / 750).
U svakom slučaju, ako se odlučiš za AGT, traži s 18 colnatim kotačima. To se doplaćuje, ali je opravdana investicija. Ja sam od AGT-a odustal samo zato jer mi smeta dugački nos ispred prednjih kotača. Imam za AGT-a detaljan tehnički list u pdf-u. Ako te zanima javi mi mail na koji ti mogu poslati.

Krumpi,
ja sam prospekt za 4400 F skinul s neta prije 4 godine. Taj ima 38 KS, a AGT 48. Možda je u međuvremenu izašla nova serija, treba provjeriti.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Oficir,
da su slike novijeg datuma, ja bi ostal zapanjen. Sve mi se čini da na traktore iz Prime možemo zaboraviti. Nažalost. :(

i.
da se budem pokušavao bar malo držati teme, komentirati ču samo ovaj dijo posta prijatelja Ivanhuuja. Da, sumnjam i ja tako. Ali žao mi je.

AHilis:
Savijetujem ti, da pitanje postaviš u odgovarajučoj temi, da ne izađemo previše sa teme, glede uspoređivanja AGT-AC

Krompi dobro je kazao, da nek premisli Ahilis, za što zaista bude ti stroj trebao, da ne uzmeš presnažnog i sa tim preskupog stroja, ak bi mogao taj posao savladati i manji stroj. Ovi maleni traktorčiči varljivi su, jer nemaju teže, pa baš nešto nekvi snažan turbo motor ne pride do veljave, jer snage ne možeš jednostavno sa njega izvučti dosta puta.
Upravo ovo gornje moje mišljenje ljeti na Primin model sa 40 ks, pošto šasija sasvim zadovoljava motoru 30ks, za kojeg je transmisija i predviđena, a motor zajebava se sa to šasijo, jer ju goni bez najmanje muke. A isto takvi primeru jesu i kod drugih tvornica sličnih malenih traktorčiča.:icon_scratch:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
eto , produžena ruka radi i ovdje , ispred svin , pred očima svih ..i naravno a se bude zataškalo
 

Ahilis

Član
Tu od
14 Sij 2011
Poruka
84
Hvala na infosima. Morm sprobat traktoriće. Ne treba mi presnažan, jer opet nije da cu vući klade iz šume, imam vrt, vočnjak i vinograd te treba mi cjepač za cijepanje - hidraulicki naravno. Sad kad gledam cijene nekak su mi hittner ecotrac 40, mali AC ( 4400f tigre 2), i Agt- 850, 3 traktora izmedju koja bi se odlucival! Ako je PRIMA kaput sa traktorima, djelovi za nju ce biti problem, isto tako i servis!
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ahilis, uspoređivanje ovih 3 modelova nema smisla, jer nisu ni malo u rangu ukupnome. Hehe
Uzmeš AGT 850 naravno. Pretraži "tehnical data" za sve te 3 traktore i odgovor budeš sam pronašao.Ak ne znaš, pomognit čemo ti.
Osim ak umijesto upotrebivosti tražiš i dizajn, onda češ se malo napatiti tekom odluke.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Da puknuti,al nema veze mi znamo,ne moze se nama mazat oci..
Ahilis,ja sam svoje misljenje reko i sve navedene poslove mozes odradit sa 38 ks i još ces imat viska a i tu potrosnju ces osjetit,a cim sjednes na ac vidit ces razliku od konkurencije,obrati paznju na sitnice,položaj ručica,lakoću šaltanja,sve je to bitno ali hobi korisnici toliko to ne prate ko mi koji smo svaki dan na traktoru,gledaj da uzmes traktor sa dva kvacila,puno znaci,ma da cak ako se ne varam ac 4400 to ima serijski
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jedna sa sajma, ,dijelova sigurno bude,ali sigurno da je prednost na strani poznatijih brendova
 

Dubravac

Član
Tu od
31 Ožu 2015
Poruka
200
Pozz

E vidiš sada ovaj mali gonja primu.
Sada je oko 3000 sati i još ide.
Za bolje nemam para.
Djecu znam napravit a traktor ne znam.
 

Ahilis

Član
Tu od
14 Sij 2011
Poruka
84
Pa jel su to na sliki izloženi prima traktori? Ako ima ko broj da jih pozovem, zanimam se za model tt-840 SA, onaj sa zadnjim vecim gumama! Kao AC 4400f
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ahilis, onaj je i meni se sviđao. A u živo sam ga vidijo samo jedanput, kad jednom bijo u Gudovacu. Prije 2 il 3 godine.

Dal postoje onaj sa zadnjim kotačima tako zglobaš, kako i fiksan? Jer koliko se sijetim, tisti na sajmu bijo je fiksan.
 
Na vrh