• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PRIRUCNIK ZA CASE

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
Cao narode ja sam novi. Imam mali problem pa da vidim dali mi ko moze pomoc. Kupiojo sam CASE 4220 94g. al damije da nabavim sebi prirucnik ili uputstvo za rad,gdje bi se moglo naruciti u RH.
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
hvala narode skonto sam ... Imal ko kakvo iskustvo sa 4220 i na sta bi posebno trebao obratit paznju
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
Ma OK. je stranica gdje si me poslao, ali da mi je da neko napise svoje konkretno iskustvo u radu sa njim, njegove mane a bogami i dobre strane . I konkretno pitanje ja sam ovog svog CASEA kupijo u Francuskoj imao sam izbor ili njega ili MF3060 93g. sa otprilike isto radnih sati (oko 5000). Sad se pitam dali sam napravio dobar izbor ??? :scratch :?:
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
Mislio sam za ovog svog CASEA kupiti silo kombaj pa neznam koji bi mu bijo odgovarajuci , tj sa kojim bi mogao iskoristiti maxsimalno njegovu snagu a da imam i brzinu i kvalitet rada. Damije da cujem neki prijedlog ?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
e ja ti oko silokombajna ne bi znao ništa reći jer sam tu jako tanak.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
nemojmo puno skretat sa teme no...
To ti zavisi o tome dali ideš na kvalitetu ili količinu ili jasnije dali češ radit samo za sebe pa ti je bitna kvaliteta ili češ iči u zaradu pa ti je bitna količina a ne dobro isjeckana masa.
Ako radiš za sebe onda potinger,on se malo teže tjera ali zato bolje nasjecka i usitni masu.
A ako misliš ič u zaradu sa njim onda traži neki sa velikom propusnom moči,PZ ili tako nešto...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
što se tiče potingera ja se u potpunosti slažem sa kvalitetom te marke.
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
OK, POTINGER MEX II ILI MEX III. DALI JE DOVOLJNO JAK OVAJ MOJ CASE ZA NJEGA
Ne piši velikim slovima
by marko93
 

VUCKO

Član
Tu od
31 Svi 2010
Poruka
59
Zaboravih napisat : :blackeye Danas sam se malo provozal sa svojim caseom i primijetio sam da u 4 brzoj nemogu "polovit " brzinu, nego cim ja iz 3 brze (upaljen zec) prebacim u 4 on automatski upali kornjacu ,jel to tako treba da bude ili je neki kvar. Inace sve ostale brzine i spore i brze imaju "polovljenje" (na tasteru rucice mjenjaca) i jos jedno pitanje dali on treba na kontrolnoj tabli da pokazuje brzinu obrtanja kardanskog vratilia ako ne na kojem broju obrtaja motora mu je 540 obrtaja kardana (treba mi za moju welgericu 530-ku)
 
D

dudic.miodrag

Guest
silo kombaj

Mislio sam za ovog svog CASEA kupiti silo kombaj pa neznam koji bi mu bijo odgovarajuci , tj sa kojim bi mogao iskoristiti maxsimalno njegovu snagu a da imam i brzinu i kvalitet rada. Damije da cujem neki prijedlog ?

trazili ste silo kombaj. imam jedan pravi za vas sto kazete na fahr mh 650 dovezen iz njemacke radi kao nevrijeme odlican. kontaktirajte me na br.0955022810
 
Na vrh