• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

privatne poruke

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kako i gdje spremiti privatne poruke(ulaz) da bi se sandučić rasteretio a da poruke budu i dalje dostupne i čitljive?
 
B

Bobo

Guest
Oznaci zeljene poruke koje zelis sacuvati i stisni ispod premjesti u mapu... na dugme IDI. i ako zelis sacuvati primljene poruke odaberi opciju "imported saved recieved messages" a ako zelis sacuvati poslane, onda imported saved sent messages"
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
hvala.to sa i uradio,no sad mi je tamo gužva u tom spremniku.a kad ih spustim na računar onda mi dođu u onim navedenim formatima ali nema šanse da se to pročita,sve sbrda sdola
 
B

Bobo

Guest
Nije mi jasno, sto ce ti tolike privatne poruke?!? bavis se nekim mutnim poslovima, jeli?


Sala mala ;)

Nemam pojma sto da ti kazem da ti pomognem... Ako ti je sve popunjeno, bit ce red brisati...
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Ako s kim dopisivaš više puta, prebaci se što prije na 'obični' e-mail.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Nije mi jasno, sto ce ti tolike privatne poruke?!? bavis se nekim mutnim poslovima, jeli?


Sala mala ;)

Nemam pojma sto da ti kazem da ti pomognem... Ako ti je sve popunjeno, bit ce red brisati...

a neeeee.to mi dođe kao podsjetnik šta sam kome pisao i to.aha kad smo već tu,moj spremnik sprema sve dobijene poruke a poslane ne??? kako to?opet sam negdje fulao. ja bi to sve isprobao sam tamo na profilu ali se bojim da šta nepobrišem pa rekoh bolje pitati
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
seljačić,odeš na korisničku ploču tamo klikneš na privatne poruke,tada ti se otvori mala tablica,primljene poruke,poslane poruke.sve ti je tu spremljeno po redosljedu
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
seljačić,odeš na korisničku ploču tamo klikneš na privatne poruke,tada ti se otvori mala tablica,primljene poruke,poslane poruke.sve ti je tu spremljeno po redosljedu

to ima kod mene ali samo za primljene poruke. za poslane nema ništa,sve je prazno.kako postaviti da poslane poruke ostaju pohranjene do brisanja
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ufff,neznam,kod mene je sve uredu,kad kliknem na privatne poruke,otvori se tablica,na njoj piše:mape,ulazna mapa,poslano.i sve mi je tu...

e da,jel klikneš privatne poruke u naslovu,znači u crnom ili izlistaj poruke?
 
Posljednje uređivanje:

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ufff,neznam,kod mene je sve uredu,kad kliknem na privatne poruke,otvori se tablica,na njoj piše:mape,ulazna mapa,poslano.i sve mi je tu...

e da,jel klikneš privatne poruke u naslovu,znači u crnom ili izlistaj poruke?



kako god.ili izlistaj ili u crnom isto je,nema odlaznih poruka
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Idi : korisnička ploča - uredi opcije - privatne poruke- i dolje klikni u kučicu za spremanje posl.poruka
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Idi : korisnička ploča - uredi opcije - privatne poruke- i dolje klikni u kučicu za spremanje posl.poruka


super.našao sam.i za test šaljem ti jednu poruku.hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh