• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na patliđanu.

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Lijepi pozdrav , nisam nasao nigdje temu Patliđani pa evo otvaram novu ako sam sta krivo napravio brisite ili premjestite.
Ovako imam posadjeno nesto patliđana za svoje potrebe i u zadnje vrijeme primjetim na njima nesto bijelo od milimerat do tri milimetra radi se o nekoj zivini koja skakuce kad ih polijem vodom, ako neko zna o cemu se radi i dali je nekakav stetnik molim da mi napisete.
Unaprijed zahvalan !
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
Lijepi pozdrav , nisam nasao nigdje temu Patliđani pa evo otvaram novu ako sam sta krivo napravio brisite ili premjestite.
Ovako imam posadjeno nesto patliđana za svoje potrebe i u zadnje vrijeme primjetim na njima nesto bijelo od milimerat do tri milimetra radi se o nekoj zivini koja skakuce kad ih polijem vodom, ako neko zna o cemu se radi i dali je nekakav stetnik molim da mi napisete.
Unaprijed zahvalan !
Ništa što dobar insekticid neće riješiti; Mospylan ili Caliypso.
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Ništa što dobar insekticid neće riješiti; Mospylan ili Caliypso.

Znam da danas insekticidi mogu sve rijesiti , medjutim zanima me radi li se o stetniku ili o necemu sto nece prouzrociti stete na biljkama, naime nerado se igram s inseticidima tako da bih najradije ostavio da zive ti skakaci ako mi nece sve pojesti !
 

Najnoviji postovi

Na vrh