• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem s gorivom :)

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Nekad mala sitnica kojoj se nenadaš pravi problem evo staviču svoja dva primjera:

Nosač filtera goriva mi je napukao možda milimetar sa gornje strane i tu je vukel zrak dok sam se ja danima mučil i raskapal sve okolo na kraju kad sam onak bijesan naslonil na traktor slučajno vidim mjehurić nafte kak polagano curi za 50kn i 10minuta posla problem riješen a potepel sam dva dana..

Lampica od ulja mi prosvijetli novi filter novo ulje nakon nekih mjesec dana odem do majstora promjeni indikator ništa izmjeri pritisak ništa veli treba rastavit mašinu da se vidi šta je ,kopajuči po kompjuteru i gledam kojekakve slične probleme neko navede filter ulja da bi se mogao zaštopati ja odem pogledati znam da je novi kad okrenem filter pola kruga na njemu piše filter za gorivo eto razloga idiot mi dao filter goriva a ne ulja a ja budala nisam gledal sad sam malo pametniji šta se tiće tih stvari...
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
Ajde fala bogu uspio sam ga složit.. na kraju je ipak bio kriv rezervar.. tj dovodu u rezervaru... pročisto sam ga sa žicom opet i eto sad radi normalno.. toliko frke i jebade oko jednog rezervara... hahahh :DD btw hvala ljudi na pomoči :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ajde fala bogu uspio sam ga složit.. na kraju je ipak bio kriv rezervar.. tj dovodu u rezervaru... pročisto sam ga sa žicom opet i eto sad radi normalno.. toliko frke i jebade oko jednog rezervara... hahahh :DD btw hvala ljudi na pomoči :)
I normalo, to smeče koje se nakupilo u cijevi si nagural u rezervar i tam je ostalo?
 

Najnoviji postovi

Na vrh