• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem sa kravom

Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Naime kravi mi ne radi zeludac, dovodili smo veterinara dao joj inekciju neke lijekove i to je to. Ali nista, krava jede pomalo, ali ne preziva. Ako neko ima neki savjet neka pomogne hitno je?
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Zalij je gorkom soli,,sa najmanje pol kile germe,ili prepeci na masti malo speka na tanko sa nasjeckanim listom I korjenom persina..ali najlakse ti me razmutiti pol kile germeu mlakoj vodi I naliti plasticnu flasu I naliti je na silu kravi u grlo,budi siguran da proguta.
 

jugio

Član
Tu od
29 Srp 2014
Poruka
102
Kod mene daju Jecam... On prokuva,,, ja recimo mom teletu od mesec ipo dana dajem 3 kg zobi dnevno nekad i 4kg ali uvek stavim Jecam, tako da nema talozenja..Kad kazem ''zob'' ne mislim na klasicnu zob, nego na sastav: Zob( jecam grasak tritikale psenica itd...)
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Davao sam germu razmucenu, 2 puta, ali jednostavno nije mogla, otisla je jutros u mesaru. Hvala vam na pomoci.
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
ti si to po kratkom postupku rješil, mi smo s jednom 3 tjedna imali problem dok nije počela normalno preživat.
bila je super krava i nisam je se htel samo tak odreći
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
@gmiza Nije samo to, ukinula je i mlijeko, poceli joj drhtati zadnji misici butine.
A i krava je bila starija 12 godina.

@Jugio morao sam to uraditi da izvucem nesto para da kupim drugu.
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Budi srecan sto su ti je kupili jer je primila injekcije, a na meso je duga karenca.
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Sa ovim mesarom suradjujemo veoma dugo, cim smo ga pozvali i objasnili sve odmah je dosao. Tako da nisam imao problema sto se toga tice.
 

Najnoviji postovi

Na vrh