• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem sa SANO-vim proizvodima

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
počeo sam dodavati u smjesu za tovljenike i krmače sano Aminogold forte u početku je bilo malo prolljeva ali sada je u redu i svinje jedu ko lude jedino je cijena od jedne vreče 25kg cca 50 € i primijetio sam da na vreči pise samo Aminogold a na "naljeponici" Aminogold forte....zanima me kakva su vaša iskustva
 

JOSIPDOLAC

Član
Tu od
30 Srp 2014
Poruka
141
Kod mene sano nikad problema zadnjih 5 godina .:drink:
Odmah da napišem imam samo 2 krmače i ja godinama koristim sano ,višak prodajem kao odojke ne prodajem tovljenike ali iz iskustva mogu reći kada sa " bonija " prelazim bapsi mješam pola pola i tako dalje na pigi pa na premium i na kraju malo premiuma sa kukuruzom i žitaricama . prelazi su bitni i kupovanje u istoj trgovini pa makar nešto bilo i skuplje jer onda vam trgovac neće podvalit nešto neispravno.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
evo iz prve ruke od tehnologa iz sana ,pazite samo na koncentracije jer ne da su se pokvarili nego su poboljšali recepturu,takvu sam info dobil.meni ni u đep ni iz njega
 

Lambo R3 EVO 100

Novi član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
12
reci tehnologu da neka on njegova fina gospoda jedu svoju dobru smjesu pa ako bude srece mozda se useru kao sto su i usrali sano proizvode.
 

Lambo R3 EVO 100

Novi član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
12
Nisam ja toliko blizu Slovenije a i princip mi neda da ikad vise nista ne kupim od Sana. Ako oni počnu nesto proizvoditi u Hr i kao za nas ****** bude dobro bilo kaj neka im je sa srečom
 

durozetor

Član
Tu od
12 Tra 2014
Poruka
64
ljudi a sa čime onda hraniti naše životinje od sana proljevi ,i sam sam imao iskustva s time salvana ništ koristi kupim skupa ko vrag a onda svinje neče jesti, razbacuju svuda odem reklamirati ono ko te šiša ,nakon nekog vremena sretnem njihovog trgovačkog putnika neradi više kod njih i kažemi mi smo dobili sjeli šleper krivo pakirane robe i prodavali smo je tak, prije nekog vremena sam bio u Poljskoj seoski dučan u njemu sve i svašta žena kupuje špeceraj a ja gledam okolo vidim imaju sano protamino forte gledam cijenu odmah preračunavam cijena ispada oko 90 kuna vreča a kod nas 190 pa vas pitam ko je tu lud
 

Najnoviji postovi

Na vrh