• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem YouTube

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E ovo nije vezano baš za forum, al imam poroblem, nemogu uplodati vide na youtube, neznam zašto, fine se loginiram gore i pritisnem upload, a on mi neke gluposti izbaci, stvarno neznam više dajte pomoć :!: :!: :!: :!: :scratch
Imam par videa ovdje za forum, a nemogu ih postaviti :!: :!: :!: ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: problem youtube

znaći kad se loginiram, odem na my account, pritisnem gore desno žuto UPLOAD, zatim mi se otvori prozor sa porukom "Press Upload video to select and upload video file" i opet žuta oznaka UPLOAD VIDEO, koju kad pritisnem mi otvara sljedeći prozor gdje u vrhu piše "+Add/Remove modules" i ispod toga je prozor sa "Featured videos" u kojem su nei videi sa youtuba i ništa više :!:

Pa već sam lud, nigdje da mi se pojavi onaj prozor di te traži da dodaš video s hard diska i staviš ga da se uploda :!: :!: :!:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: problem youtube

evo upravo uplodal jednoga .. prošlo OK


znaci kad kliknem na upload video otvara se prozor gdje biram video sa harda ..
Tvoj problem ne leži kod njih
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: problem youtube

kod mene isto, neznam v čem je problem, el nekaj fali, bi trebalo kaj instalirati :?: :scratch :?: :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: problem youtube

je mike, to je problem, prek mozile me prca, a evo probal prek explorera i već mi se ućitava video :mrgreen: :mrgreen:

fala svima
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: problem youtube

meni na forumu ne otvara slike, u temi new holand niti jednu, pogotovo koje su dignute preko imageshacka

pol sata vrti mozilla kao da otvara ali sve je prazno gdje bi trebale bit slike
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Re: problem youtube

khm,možda malo glupo pitanje,ali ja nemam pojma.
Kak postavit video na forum???
Za slike sam skužio i sve ok,dali to ide na istu shemu ili???
unaprijed Hvala!
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: problem youtube

dino kaže:
khm,možda malo glupo pitanje,ali ja nemam pojma.
Kak postavit video na forum???
Za slike sam skužio i sve ok,dali to ide na istu shemu ili???
unaprijed Hvala!
moraš ga prvo uploadati na Youtube,i onda u post staviš ona slova iza (primjer:v=DvAF1SqtWAY)
...znači sam ovo podebljano deneš između ona dva youtuba koji ti skoče dok klikneš na youtube (gore desno iznad kvadrat)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Kako staviti You tube film na forum?
Na starom bivšem forumu mi to išlo ali sad ne uspijem. Izgleda da je neki drugači postupak?

Hvala na odgovoru.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
sada je mozda cak i jednostavnije.

u prozoru za novu poruku pritisnes ono youtube dugme i izbaci ti ovo : [Y-T] [/YT]
izmedju tih zagrada ubacis cijeli link sa youtubea, a ne kao prije samo onaj dio, i to je to..
dakle cijeli link na video kopiras izmedju zagrada
 
B

BAGERISTA

Guest
A pazi sad od mene glupog pitanja,,,,,,,,,,,,,?????????

Još uvijek neznam kako mogu citirat dio teksta,,,,nači da mogu pustit samo dio,,,eto ako nije problem da mi neko pojasni,,,a nakon toga dali može više citiranog.............
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Kako staviti You tube film na forum?
Na starom bivšem forumu mi to išlo ali sad ne uspijem. Izgleda da je neki drugači postupak?

Hvala na odgovoru.

znači, za video sa youtuba...

kada klikneš na pisanje nove poruke, desno ispod bijelog prozora u koji pišeš imaš opciju "idi na napredno" , klikneš na nju i mora ti se ovako otvoriti


Uploaded with ImageShack.us

tamo vidiš [yt] tag na koji klikneš i onda u poruci ubaciš taj direkt link sa youtuba koji si ti stavljao na forum između tih tagova i to je to...
 

Najnoviji postovi

Na vrh