• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

prodaja puzeva

G

genius

Guest
Dakle mislim se onako usput baviti uzgojom puzeva no nemislim potpisivati nikakve ugovore sa raznim prekupcima i derikozama po me zanima šta veli zakonodavac na prodaju recimo puzeva po trznicama ili restoranima dakako mislim na zive puzeve .Recimo za ukrasne ptice je dovoljan posjet veterinara da se uvjeri da su ptice iz vlastitrog uzgoja i da nisu bolesne to je bilo to nekada;)
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
daj to malo opširnije opiši koliki misliš imati kapacitet toga i kome prodavati imaš kakvih iskustava o tome zanimljiva tema baš je bilo na poljoprivrednoj emisiji nešto o tomeu Istri da je potražnja dobra...
 
G

genius

Guest
daj to malo opširnije opiši koliki misliš imati kapacitet toga i kome prodavati imaš kakvih iskustava o tome zanimljiva tema baš je bilo na poljoprivrednoj emisiji nešto o tomeu Istri da je potražnja dobra...

Ono o Istri zaboravi sve je ok dok ti daješ keš a kad je vrjeme otkupa onda ti strpaju puzeve u trecu klasu iti itd uglavnom neisplativo
 
V

valiana1969

Guest
farma puževa

Nisu puževi loša investicija,mi smo imali farmu puževa na Baniji ali ju je na žalost rat sravnio s zamljom.Trebala je biti ogledna farma puževa u Europi...Onako po pravilima kak je bilo u elaboratu uložili smo tada na 1 ha 10.000maraka i u prvoj godini bi nam se to vratilo_Otkup je bio garantiran i to u Francusku...Da je ostalo na životu bila bih milijaderka sada a sad razmišljam o novom pokretanju sam u Gorskom Kotaru.Za sada skupljam informacije pa ak se netko bavi sad s time nek podijeli malo iskustva s nama...:)
 
H

Hergot

Guest
Ja baš krećem u puževe navjerojatnije, uzet ću zemljište nekih 5ha, krenuti sa 1ha, kupio sam knjigu - "Mini farme puževa", odlična literatura, sve je prije potrebito teoretski savladati, sve što se može i što je dostupno, onda praksa, to je moj model po kojem funkcioniram, sve sam izučio što se izučiti dalo, mislim da ću krenuti u to uskoro.
 

Najnoviji postovi

Na vrh