• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Prodajem mali tokarski stroj, drehbank

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Prodajem novu nekorištenu stolnu tokarilicu za metal.

Dobio sam je pod račun za jedan auto, dogovorena cijena tokarilice je bila 4000 kuna i za toliko je prodajem.
Isti takvi strojevi su po trgovinama od 6500 do 8900 kuna.
Stroj je nerabljen, ima još tvorničku konzervaciju po sebi.... i sav pribor koji ide k njemu te uputstva. Vidi sliku ispod s popisom opreme i dimenzijama.
Snaga jednofaznog motora je 550 wati, ima lijevi i desni smjer.
Bivši gazda je to kupio prije par godina dok je imao viška love, nikad ga nije postavio u radionicu a sad su došla teška vremena pa ga je dao meni pod račun.
Evo cijena takvog u Njemačkoj: http://www.neuheiten.edingershops.d...Guede/Guede-Drehmaschine-BV-20::91153392.html

Nisam baš bio oduševljen s tom idejom roba + lova no to je danas jedini način da se nešto proda... a i stroj je novi pa će za tu lovu naći kupca.
Ovo je cijena za forum, po ostalim oglasnicima je 4500 kuna. Dok me zovete na mobitel spomenite da ste vidjeli na ovom forumu tako da znam reći točnu cijenu.

Za keš lovu - 4000 kuna. Tokarilica je blizu Varaždina,transport stroja se može obaviti osobnim autom (ok, najbolje karavan....)

PRODANO! PRODANO! PRODANO! PRODANO!



 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Još mi samo takav strojček fali u radioni, a želja mi ga je imati da ja kao početnik se učim na njemu, a svki čas treba iztokariti nekakav bolclin, piksu, distancu i kojekakve pizdarije, al kaj morem kad nemam prebite pare da si ga kupim!
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
moj savjet da si ostavite to, strojevi bez vretena za navoje, polovni te veličine su oko 4000 kn, ovo je izvrsna stvar. ja si tražim tako nešto, ali samo zamjena za građevinske strojeve za sada :D ovo je ipak luksuz.
btw, danas smo se čuli, ante ;)
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
jel ima što alata da ide s njim?

stavil sam bratu ( tokar) bubu u uho i zainteresiran je
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ima pribor koji ide uz nju, piše u prospektu o čemu se radi.... noževa nema.

A čini mi se da stroj odlazi ovaj vikend.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ima pribor koji ide uz nju, piše u prospektu o čemu se radi.... noževa nema.

A čini mi se da stroj odlazi ovaj vikend.

ma na noževe sam mislil... :)
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Mogu ti ponuditi termogen VECTRON ELCO KLOCKNER TYP ECO2.12G "DE" star 3 godine radio ukupno 3 mjeseca na sušari za kukuruz sa plinskom rampom kao nov snage od 60 -120 KW cijena novog 11000 kuna bez plinske rampe.Hvala
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh