• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,220
Meni je rekao čovjek koji je pisao program 6000, čemu onda panika kad po tom da je 3000 i nešto prolazi 95% zahtjeva
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Da, 3000 prijavljenih a ja sam npr 4200. na rang listi. Ne baljezgajte gluposti.
@Viduka OPG ne vidim razlog da gore napadas druge forumase. Ako nisi vidio program se zove program Ruralnog razvoja, ne program razvoja poljoprivredne proizvodnje. Za to imas mjere 4, tako da ne pisi gluposti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,220
Da da da da jasno mi je

Evo da pojasnim za one koji se ne informiraju a sposobni su reći da neko piše gluposti :mjera 6.3.1 potpora razvoju malih POLJOPRIVREDNIH gospodarstava svi bi trebali znati što se podrazumijeva pod ovim POLJOPRIVREDNIH. Mjera 6.4.1 razvoj NEpoljoprivrednih djelatnosti u ruralnom području. I sa ovim što sam napisao mislim da je pametnom dasta, i još nešto stvari idu kako idu i teško je sustav mijenjati i s tim se nemam vremena opterećivati ali ako smo društvo jednakih šansi onda nije korektno da neko prođe na ma tri natječaja a neko na niti jedan. HVALA.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Ekipa ovu temu je dosta teško pratiti jer ima već 150 stranica. Jeste za to da zaključamo ovu temu, ostavimo ju normalno otvorenu za pregled/čitanje i otvorimo novu Program ruralnog razvoja 2 u kojoj bi se nastavilo?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Pada mi na pamet da bi mogli organizirati teme i po godinama, nešto tipa Program ruralnog razvoja 2019. Ovo je prevažna tema pa da ju malo organiziramo.
Mogao bi i ovo do sada podijeliti po godinama tako da dobijemo sve jasno organizirano i pregledno.
Lajkaj ako si za! ❤️
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Ako ja imam dobru ideju za poboljsanje i unaprijeđenje opg-na cijelu godinu(turizam -ovčarstvo)
i zadovoljavam kriterije i bodove zasto da se ne prijavim??
Bar sam probala ako i ne prođem.
Nisam ljubomorna na ljude ciji su projekti prošli,drago mi je zbog svih njih i daje mi nadu da treba biti uporan i reagirati na vrijeme .Najlakše je reći da su svi protiv nas i da je sve namjestaljka.

Moram pohvaliti info@apprr poslala sam dva puta upit vezano za 6.2.1 i u kratkom vremenu su odgovorili.
 

miha123

Novi član
Tu od
6 Ožu 2019
Poruka
4
Pozdrav ja još nisam dobio nikakvu odluku za mjeru 6.3.1 pa me zanima jeste li vi svi dobili cijele inicijalne tablice ili samo pojedinačno.
hvala
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Samo " broj" na kojem trenutno nalazimo.No prava rang lista slijedi nakon administrativne kontrole projekta.

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju je 12. i 13. veljače 2019. godine, prijaviteljima na natječaje za operacije 4.1.1, 4.1.2., 6.3.1., 6.4.1 i 7.4.1., uputila informativni e-mail o trenutnoj poziciji svakog od prijavitelja na inicijalnoj rang listi.
Pozicija prijavitelja temeljena je na bodovima koje je svaki prijavitelj sebi dodijelio u postupku prijave na natječaj. Nakon što Agencija zaprimi SVE prijave na natječaj, formira inicijalnu rang-listu na temelju zatraženog broja bodova koje je svaki prijavitelj sebi dodijelio te započinje administrativnu kontrolu prijava po redoslijedu na formiranoj rang-listi. Stanje u obradi prijava Agencija ažurira svakodnevno, temeljem stvarno utvrđenih podataka.
Dakle, tijekom administrativne kontrole Agencija može umanjiti broj bodova i iznos potpore koju je prijavitelj naveo u svom zahtjevu.
Isto tako, Agencija može, sukladno akreditiranim procedurama, pojedine prijave odbiti ako ne udovoljavaju kriterijima prihvatljivosti te u obradu uključiti prijave za koje inicijalno nije bilo dostatnih sredstava.
Administrativna obrada zaprimljenih prijava je u tijeku i stanje se svakodnevno mijenja, a konačno stanje će biti poznato tek po završetku obrade i objavi KONAČNE RANG LISTE.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Staru temu Program ruralnog razvoja podijelili smo u nekoliko tema zbog lakšeg snalaženja i bolje preglednosti. Ovdje su teme od 2017. do danas.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Potpisani su ugovori ili su poslani korisnicima na potpisivanje...Sto vas tocno zanima?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Barbara7

Novi član
Tu od
8 Ožu 2019
Poruka
5
Pa ja niti sam bila pozvana na potpisivanje, niti sam dobila ugovor, niti sam dobila odbijenicu. Dobila sam samo da sam prosla administrativnu kontrolu i nakon toga vise nista!

Moram pohvaliti info@apprr poslala sam dva puta upit vezano za 6.2.1 i u kratkom vremenu su odgovorili.
Dali ste potpisali ugovor?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Ma potpisivanje ide po regijama. Ja sam iz Istre, i potpisivanje je bilo prije 10-ak dana na Plitvicama. Kako ja nisam mogao otići, jučer sam dobio poštom ugovor. Otkuda ste?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh