• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

MINI

Član
Tu od
20 Pro 2010
Poruka
53
Počelo se pisati da su počele odluke stizati ali više nitko ništa ne spominje,jesu li krenuli sa odlukama ili ne-za mlade i male od početka godine?!

Ja sam odmah drugi dan nakon otvaranjanatječaja za male predao svoju prijavu, a u AGRONETU mi još uvijek u statusu stoi PREDAN i ništa više tako da ne znam kojim oni to redom rješavaju i šalju Odluke! Kao kažu forimaši, valjda će do Nove godine biti (samo se pitam koje?)!
 

Kaptol

Član
Tu od
26 Velj 2017
Poruka
63
Predao prvi dan natjecaja, od 7.mjeseca u agronetu status pise u obradi i dalje od tog nista :D
 

Cuky098

Član
Tu od
24 Lis 2016
Poruka
31
Ako se ne varam zadnji dan prijava na 6.1.1 je bio 24.2 a jos nisu ni taknuli prijave...znaci rezultate mozemo ocekivat poslje nove godine...
 

jugop

Član
Tu od
29 Stu 2012
Poruka
68
Prijatelju je za prošli 6.1 došla ponedjeljkom u 00.40 h...ovisi kad puste sustav da šalje...


[/B]

možda rade i tri smjene,jer koliko mi se čini zaposlili su još djelatnika u Agenciji baš poradi rješavanja predmeta
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Bit će prije, u pripremi su novi natječaji 6.1 i 6.3 sa novim pravilnicima...

Ako se ne varam zadnji dan prijava na 6.1.1 je bio 24.2 a jos nisu ni taknuli prijave...znaci rezultate mozemo ocekivat poslje nove godine...
 

MINI

Član
Tu od
20 Pro 2010
Poruka
53
Da, evo mene upravo zvao moj konzultant i kaže da nisam prošao na mjeru 6.3, imam 23 boda, a navodno je doljnja granica bila 28 bodova.
A tko mi kriv kad živim tu gdje živim....
Čekam novi natječaj, navodno će se mijenjati pravilnik.
Sretno ostalim supatnicima koji su se natjecali za ostale mjere!
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Hvala....otoci i planine imaju preko 30...

Da, evo mene upravo zvao moj konzultant i kaže da nisam prošao na mjeru 6.3, imam 23 boda, a navodno je doljnja granica bila 28 bodova.
A tko mi kriv kad živim tu gdje živim....
Čekam novi natječaj, navodno će se mijenjati pravilnik.
Sretno ostalim supatnicima koji su se natjecali za ostale mjere!
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
slider, imao si dobre informacije...sto se tice mene, imas kredibitet!
Pretpostavljam da radis izravno s predmetima, mozda se izlazes, a mozda ti je i odobreno...ali u svakom slucaju, super je sto si tu;)
 

DadoPZ

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
114
Jel tko odbijen ili ima kakva promjena statusa ? Meni još piše "Podnesen"
 

Najnoviji postovi

Na vrh